26.08.2019
Taşlıca Köyü Muhtarı Ahmet Çakaloğlu sonsuzluğa uğurlandı. 22 Ağustos 2019 tarihinde Başhatila’da meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Hatilla Muhtarı Ahmet Çakaloğlu için ilk tören 24. 08 2019 Cumartesi günü Halitpaşa Meydanı’nda Artvin Muhtarlar Derneği önünde yapıldı.

 

Burada Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları, şehitlerimiz ve Ahmet Çakaloğlu için bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

 

Törende kısa bir konuşma yapan Artvin Muhtarlar Dernek Başkanı Tütüncüler Köyü Muhtarı Hasan Cin, çok büyük bir üzüntü ve şok yaşadıklarını belirterek şunları söyledi;
 
" 31 Mart yerel seçimlerinde Hatila Muhtarı seçilen Ağabeyimiz Ahmet Çakaloğlu´nun elim bir trafik kazasında hayatını kaybetmesi hepimizi derinden üzdü. O kadar erkenden aramızdan ayrılmasını hazmetmemiz kolay olmayacak.
 
Keşke diyoruz, bir rüyalar içinde olsak da uyandığımızda yeniden 22 Ağustos öncesine dönebilsek, Ahmet Ağabeyimizi o kaza yerine göndermesek, yeniden konuşsak. Ama maalesef bu bir rüya değil bir gerçek. Onu sonsuzluğa uğurlarken Allah´tan rahmet ailesine sevenlerine ve mesai arkadaşlarına başsağlığı diliyorum. Mekânı cennet olsun Ahmet Çakaloğlu Ağabeyimiz. Ruhun şad, mekânın cennet olsun. Seni hiçbir zaman unutmayacağız." dedi.
 
Dernekteki törene, Şoförler Odası Başkanı Şeref Öngüner, Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Cin, Yeşil Artvin Derneği Başkanı Nur Neşe Karahan, AFGAD Başkan Yardımcısı Sami Özçelik, ESOB Başkanı Hakkı Seyhan, mahalle ve köy muhtarları, ailesi ve Artvin halkı katıldı.
 
Artvin Merkez Camii’nde ikindiye müteakip kılınan cenaze namazının ardından, Ahmet Çakaloğlu Kolorta Mezarlığı’nda sonsuzluğa uğurlandı. Ahmet Çakaloğlu, evli 3 çocuk babası ve 58 yaşındaydı.
Merhum Ahmet Çakaloğlu´na Allah´tan rahmet, kederli ailesine sabırlar diliyoruz.

Bu haber 1085 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : SAMİ ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 2 )

  -- 30.08.2019 14:40
TAZİYE
Mevlam rahmet eylesin
 Adnan AKÇELİK -- 26.08.2019 16:42
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com