26.08.2019
CHP Artvin İl Başkanı Ahmet Biber, Büyük Taarruz ve Zafer Bayramı bir mesaj yayımladı. Biber mesajında;

 

"Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk´ün bizzat yönettiği ve İstiklal Savaşımızın kesin bir zaferle sonuçlanmasını sağlayan Başkomutanlık Meydan Muharebesi Türk milletinin emperyalist düşman işgalinden kurtulup; aydınlığa ve tam bağımsızlığa doğru inançla ilerleyişinin miladıdır.

 

30 Ağustos zaferiyle Anadolu topraklarında yakılan bağımsızlık ve aydınlanma meşalesi sömürü altındaki tüm dünya halklarına da özgürlük mücadelesinde örnek olmuş ve cesaret vermiştir.
 
Emperyalist işgale karşı savaşarak bize bağımsız bir ülke bahşeden Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına minnet borçluyuz. Onlara en güzel teşekkür; bağımsız, demokratik, özgür bir hukuk devleti ve ayrımcılığın olmadığı sömürüsüz bir dünya için mücadele etmektir.
 
Bu ülkenin hangi koşullarda kurtarıldığını ve kurulduğunu unutmayalım. Unutturulmasına da izin vermeyelim, sessiz kalmayalım.
 
Bu bilinçle, Türkiye Cumhuriyeti’nin bağımsızlığına ve bölünmez bütünlüğüne, Atatürk ilke ve devrimlerine sahip çıkmalıyız.
 
Şanlı zaferimizin 97’nci yılında Zafer Bayramımızı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü kutluyor; Başkomutan Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı, minnet ve şükranla anıyorum."
 
AHMET BİBER
CHP ARTVİN İL BAŞKANI

Bu haber 349 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : SAMİ ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com