22.08.2019
İlimizde bir çok önemli projelerle yatırımda bulunan Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Ferit F. Şahenk, kızı Defne Şahenk’le birlikte Artvin’i ziyaret etti. Şahenk ailesine Artvin Ticaret ve Sanayi Odası (ARTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt eşlik etti.

 

Artvin’de birbirinden önemli yatırımlar yapan Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Ferit F. Şahenk ve kızı Defne Şahenk ile birlikte Artvin’i ziyaret etti. İlk olarak Türkiye’nin en büyük Atatürk Heykeli’ni ziyaret eden Şahenk Ailesi’ne Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt ve Doğuş Grup Artvin İşletme Müdürü Mustafa Kemal Kahraman eşlik etti.

 

Daha sonra Doğuş Enerjiye ait ve Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş tarafından yapımı 5 yılda tamamlanan yıllık 1 milyar 26 kWh enerji ile yaklaşık 350 bin kişinin enerji ihtiyacını karşılayan Artvin Barajı’nı gezerek çalışanlarıyla yemek yediler. Artvin Vali Yardımcısı İdris Akça, ve Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt’la birlikte baraj sahasını gezildi. 180 metrelik gövde yüksekliği özel sektörün Türkiye’de yapmış olduğu en büyük 3. Baraj olma özelliğini taşıyan Artvin Barajı ve bunun yanı sıra ilimize kazandırdığı hizmetlerden dolayı Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Ferit F. Şahenk’ Artvin Vali Yardımcısı İdris Akça, ve Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt plaket takdim etti.
 
Daha sonra yapımı tamamen Doğuş Gruba ait olan Artvin Ayhan Şahenk Meslek ve Anadolu Lisesi’ni ziyaret ettiler. Okul Yönetimi burada Şahank Ailesi’ne teşekkürlerini sunarak çiçek takdiminde bulundular.
 
Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt, Ferit Şahank’le bir süre sohbet ederek Artvin’e ve ülkemize kazandırdığı yatırımlarla için kendisine teşekkür etti.
 
 

Bu haber 1060 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : ADEM GÜNGÖR

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com