10.08.2019
Artvin Belediye Başkanlığı yaklaşan Kurban Bayramı öncesi personelin maaş, ikramiye ve Bayram Yardımı ödemesini de yaparak personelin yüzünü güldürdü.

 

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi Artvin Belediye Başkanlığı; memurlara aylık maaşlarına ek olarak kurban yardımı olan net 750 TL, kadrolu işçilere Bayram İkramiyelerini, şirket işçilerine Bayram İkramiyelerine ek olarak net 250 TL’lik bayram yardımı yapıldı.

 

Belediye Başkanı Demirhan Elçin belediyenin ekonomisi el verdiği sürece personelin emeğinin karşılığını fazlasıyla vereceğini ifade ederek sözlerine şöyle devam etti:
 
Elçin; ”Geldiğimiz günden beri çalışan emekçi arkadaşlarımızın hak ettikleri maaş ve ücretlerini zamanında ödüyoruz. Yaklaşan Kurban Bayramı’nda da belediyemizin bütçesi imkânları içinde mesai arkadaşlarımızın maaş, ikramiyelerini ve Bayram yardımlarını ödeyerek Kurban Bayramı’na mutlu girmelerini sağlıyoruz.
 
Gönül ister ki imkânlarımız daha çok olsun daha çok verelim. Belediyemizin ekonomik şartları düzeldikçe belediye çalışanlarına daha çok maddi imkân yaratacağız. Tüm çalışma arkadaşlarımızın Kurban Bayramlarını kutlarım.” dedi.

Bu haber 451 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : ARTVİN.BEL.TR

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com