07.08.2019
Motorcu dostu prestiji ile bilinen Quick Sigorta Artvin Motosiklet Festivali’ne sponsor olarak bir kez daha takdir topladı.

 

Festival katılımcılarına t-shirt hediye eden Quick Sigorta ayrıca motorcuların kullanabileceği çanta, kalem, ajanda gibi promosyon malzemelerini motorculara hediye etti.

 

Festival alanında stant kuran Quick Sigorta sigortacılık konusunda katılımcılara bilgilendirme yaptı. Motosiklet sigortasında oldukça rekabetçi fiyatlarıyla sektörde isminden söz ettiren Quick Sigorta Artvin Motosiklet Kulübü tarafından düzenlenen çeşitli yarışma etkinlerinde birinci olan sürücülere motorsiklet sigortası hediye etti. Festivale Quick Sigorta A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Volkan Yıldız. Oto Teknik Uzman - Mehmet Yurdabak Müşteri ilişkileri ve Teknik Operasyon Müdürü - Şehnaz Demir Hasar Direktörü - Hakan Alkan katıldı.
 
Festival konusunda açıklama yapan Genel Müdür Yardımcısı Volkan Yıldız “ Şirketimiz her zaman motorcu kardeşlerimizin yanındadır, motorcu dostu kimliğimizle gurur duyuyoruz.Motosiklet festivallerine katkı sağlamaya çalışıyoruz.Nerede bir motorcu varsa hepsi bizim kardeşimiz gibi.Festivale sponsor olmaktan ve katılım sağlamaktan büyük mutluluk duyduk.Artvin çok güzel bir yer,burası müthiş bir turizm potansiyeli barındırıyor.İnşallah sık sık Artvin’e gelebiliriz” diyerek sözlerine son verdi.
 
Festivalin bitiminden sonra alandan ayrılan Quick Sigorta yetkililerinin motorcularla olan yakın ilişkileri dikkatlerden kaçmadı.

Bu haber 373 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : ADEM GÜNGÖR

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com