06.08.2019
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, genç yaşta hayata veda eden CHP Merkez İlçe Eski Yönetim Kurulu Üyesi Atilla Sancal´ın cenazesine çelenk göndererek başsağlığı diledi.

 

O zaman Beylikdüzü Belediye Başkanı olan olan Ekrem İmamoğlu ile 2016 yılında Artvin´e geldiğinde CHP Merkez İlçe Başkanı İlyas Şahin, Atilla Sancal ise Yönetim Kurulu Üyesiydi. O tarihten sonra İmamoğlu dönemin Merkez İlçe Başkanı İlyas Şahin ve Yönetim Kurulu ile çok özel bir dostluk kurmuşlardı.

 

Aynı ekip Ekrem İmamoğlu ile tanışmasının ardından 31 Mart Yerel Seçimler için İstanbul´a giderek çalışmalar yapmış destek vermişti. Mazbatanın iptali sonrası yapılan seçimler için de İstanbul´a giden gurubun içinde olan Atilla Sancal ve Artvin ekibi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu ile güzel bir dostluk kurmuşlardı.

Bu haber 818 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : SAMİ ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com