05.08.2019
SS 33 No’lu Şehir İçi Dolmuşçular Kooperatifi’nde hüzün vardı. Başkan Yardımcısı Atilla Sancal´ın ani ölümü herkesi, özellikle başkan Remzi Yıldız´ı derinden üzdü.

 

Kooperatif binası önünde yapılan cenaze töreninde konuşan Yıldız, güzel bir insan, muhteşem bir dostu kaybetmenin derin hüznünü yaşadıklarını belirterek, şunları söyledi;

 

"Kıymetli katılımcılar bugün buradan merhum kardeşimiz Atilla Sancal’ı uğurlama töreni yapmak üzere toplanmış bulunuyoruz.
 
Çok kıymetli saygıdeğer merhum kardeşimiz Atilla Sancal, SS 33 No’lu Şehiriçi Dolmuş Kooperatifi Başkan Vekili görevini yürütmekte iken 3 Ağustos 2019 Cumartesi günü 01.00 sularında geçirmiş olduğu beyin embolü sonucu henüz 39 yaşındayken sonsuzluğa göç etmiştir. Hem de arkasında binlerce yanık yürek bırakarak. Merhum kardeşimize birlikte kooperatifimizin toplu taşıma alanındaki sevk ve idare iyi kamu kurum ve kuruluşlarındaki iletişimi kooperatifimizin disiplin ve iletişimi kooperatifimizin disiplin ve işarını çalışma düzenini abi kardeş ilişkileri içerisinde sorunsuz olarak en güzel şekilde bugünlere getirdik. Merhum kardeşimiz toplum tarafından sevilen sayılan büyüğüne küçüğüne saygılı ilimizde yapılan tüm etkinlikleri katılıp ve öncülük yapan devletine milletine bağlı bir karıncayı incitmeyen iyi bir kişiliğe sahipti. Sevgili kardeşim meşalelerini, beraber yaptığımız her türlü sorunlarını beraber çözdüğünü bu kooperatif seni hiçbir zaman unutmayacak, kalbinde yaşatacaktır. Değerli dostlar acımız büyük. Gerçek olduğunu hiçbir türlü kabul etmemiz o kadar zor ki…
 
Sevgili kardeşim gidişin çok erken oldu. Her zaman her yerde gönül dostumuz olacaksın. Saygıdeğer katılımcılar, sözlerimi burada  tamamlarken merhum kardeşimize Allah´tan rahmet, kederli ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diler tekrar hepinize saygılar sunarım."dedi.
 
Törene, CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, 22. dönem CHP Milletvekili Yüksel Çorbacıoğlu, CHP İl Baskanı Ahmet Biber, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, ARTSO Başkanı Seçkin Kurt, Şoförler Odası Başkanı Seref Öngüner, AFGAD Başk. Yardımcısı Sami Özçelik , iş arkadaşları ve Artvin halkı katıldı.

 

Bu haber 2766 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : SAMİ ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 1 )

SEVGİLİ KARDEŞİM ATİLLA RUHUN ŞAD OLSUN SENİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ
 İLHAN ER -- 06.08.2019 10:41
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com