30.07.2019
31 Mart ve 23 Haziran´daki yerel seçimlerden sonra CHP lideri Kılıçdaroğlu, Türkiye genelinde teşekkür turuna çıkıyor.

 

 

Bu kapsamda İlk ziyaretlerini CHP’nin yerel seçimlerde yüzde 50’nin üzerinde oy aldığı Artvin ve Ardahan’a yapmaya hazırlanan Kılıçdaroğlu, belediye başkanlarını tebrik edip vatandaşlarla buluşacak. Kılıçdaroğlu’nun ağustos ayı içerisinde yapacağı ziyaretlerin planlamasının sürdüğü belirtildi.

 

Daha önce Ankara ve İstanbul Büyükşehir Belediyelerini ziyaret edip Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu’na tebriklerini ileten Kılıçdaroğlu’nun CHP’nin başarılı olduğu yerler başta olmak üzere bazı il ve ilçelere yapacağı ziyaret programı netleşiyor.
 
2-3 Ağustos’ta yapılacak ziyaretlerde Rize Fındıklı´da Ercüment Şahin Çervatoğlu, Artvin’de Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Arhavi´de Vasfi Kurtoğlu, Hopa’da Taner Ekmekçi, Kemalpaşa´da Ergül Akçiçek, Borçka´da Ercan Orhan, Ardanuç´ta Yıldırım Demir, Şavşat´ta Nihat Acar Ardahan’da Faruk Demir ile bir araya gelecek Kılıçdaroğlu, başkanları tebrik edip, vatandaşlarla buluşacak.
 
ARDAHAN’DA FESTİVAL
 
Kılıçdaroğlu’nun, Ardahan Belediyesi’nin ev sahipliğinde bu yıl 18’incisi düzenlenen Ulusal Kültür ve Bal Festivali’ne de katılması bekleniyor.
 
Bal stantlarının açılışı ve halk oyunları gösterisiyle başlayacak festivalde, Kemal Kılıçdaroğlu’nun da bir konuşma yapabileceği belirtiliyor.
 
CHP İl Başkanı Ahmet Biber, Kılıçdaroğlu´nun Artvin ziyaretleri için bütün hazırlıkların tamamlandığını söyledi.

Bu haber 747 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : SAMİ ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com