25.07.2019
BAŞKAN ELÇİN SANAYİYİ ZİYARET ETTİ Belediye Başkanı Demirhan Elçin Artvin Küçük Sanayi Sitesi’ndeki esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Belediye Başkanı Sayın Demirhan Elçin, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ahmet Biber ve Artvin Sanatkarlar Odası Başkanı Kadir Küçükay ile birlikte sanayi esnafını ziyaret ederek esnafının sorunlarını dinlediler.

 Başkan Elçin ziyaretinde; seçim öncesi ne söz verdiği sözleri yerine getirdiğini ve belediyeyi şeffaf bir şekilde yönettiğini belirterek şunları kaydetti:

“Ne söz verdiysek hepsinin arkasındayız. Belediye Meclis toplantılarımızı halka açık şekilde yapıyor olmamız, belediyemizin gelir-gider tablosunu periyodik olarak halkımızla paylaşmamız, şeffaf belediyecilik anlayışımız, 7/24 çalışma anlayışımız, esnafımızla rekabeti bitirmemiz, evlenen çiftlerimize cumhuriyet altını hediye etmemiz, sosyal yardımların artarak devam ediyor olması, özgür ve ücretsiz internet alanları, akıllı kent uygulaması, 65 yaş üstü, engelli, gazilerimiz, şehit ve gazi yakınlarının, her 3 dakikada bir şehir içi dolmuşlardan ücretsiz olarak yararlanıyor olması, randevu ile değil tevazu ile çalışan belediyecilik anlayışımız, Kafkasör Festivali organizasyonumuzda esnafımıza olan yaklaşımımız halkımızdan ve esnafımızdan takdir toplamış. Vatandaşlarımız mutlu, umutlu oldukça çalışma azmimiz daha da artıyor. Sosyal projelerimizin yanında mali disiplini sağladıkça görsel projelerimiz de en uygun zamanda başlayacak. Daha güzel, daha modern, daha yaşanabilir ve daha temiz bir Artvin için gece gündüz demeden çalışacağız.” dedi

Bu haber 422 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 1 )
KONU HAKKINDA;
ÖNCELİKLE SAYIN DEMİRHAN ELÇİN'İ SEÇEREK BİZ GETİRDİK BULUNDUĞU MAKAMA. FAKAT; ÇOK KISA ZAMANDA ŞİKAYETLER DUYMAYA BAŞLADIK. ÜZÜCÜ BİR DURUM. GÖRDÜĞÜMÜZ KADARIYLA YALNIZCA SABAHLARI YOLLAR SULANIYOR. ÇÖP KONUSUNDA SINIFTA KALMAYA BAŞLADI. PARTİ OLARAK DEĞİŞİK OLMAK BAZI YAPTIRIMLARI PEŞİNDEN GETİRDİ. ÖRNEĞİN; ASFALT İSTENDİĞİ ZAMAN BULUNAMIYOR. MADEM BELEDİYEMİZİN ALIM GÜCÜ VAR NEDEN ALINMIYOR? KAFKASÖR'ÜN ALTINDAKİ HIZLA ARTAN MAHALLEDE HALA ASFALT BULUNMUYOR. BU VE BUNUN GİBİ BİRKAÇ EKSİĞİ VAR BAŞKANIMIZIN. İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA BU VE BUNUN GİBİ İHTİYAÇLARI KARŞILAR. KENDİSİNE BAŞARILAR DİLERİM.
ALİ VELİ -- 30.07.2019 10:24
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com