11.07.2019
Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, oy birliğiyle merkez ilçe başkanı seçilen Olgun Gümrükçü’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Artvin Merkez İlçe Başkanlığı görevine oy birliğiyle Olgun Gümrükçü getirildi. Uzun yıllardır CHP Artvin il örgütünde görev yapan Olgun Gümrükçü, Merkez İlçe Başkanlığı görevine getirildi. CHP İl Gençlik Kolları Başkanlığı, Merkez İlçe Sekreteri gibi partisinin farklı kademelerinde görev alan Gümrükçü, bu kez Merkez İlçe Başkanlığı görevine layık görüldü.

 

Gümrükçü’ye ilk ziyaret Belediye Başkanı Dermihan Elçin’den geldi.
 
Artvin Belediye Başkanı Dermihan Elçin parti binasında çiçeği burnunda Merkez İlçe Başkanı Gümrükçü’yü ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.
 
Başkan Elçin burada yaptığı konuşmasında, “siyasi çalışmalarını yakından takip ettiğimiz Olgun kardeşimin Merkez İlçe Başkanlığı görevini de layıkıyla yerine getireceğini düşünüyoruz. Partimiz kademelerinden genç çalışkan arkadaşlarımız görmek bizi gururlandırıyor. Gençlerin yenilikçi bilgi birikimleri ve dinamik çalışma performanslarıyla, partimize güç katacaklardır ”diyerek Gümrükçü’yü tebrik etti.
 
Merkez İlçe Başkanı Olgun Gümrükçü ise, gönül verdiğim Cumhuriyet Halk Partisi’nin Merkez İlçe Başkanlığı görevinde bulunmaktan büyük mutluluk içindeyim.
 
“CHP BENİM İÇİN DEDEMİM YADİGÂRIDIR
 
Benim için Cumhuriyet Halk Partisi dededen kalan en büyük emanettir. Atadan deden partili olan Gümrükçü konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi.
 
Cumhuriyet Halk Partisi’nin her kademesinde görev yapmış biri olarak, partimiz bize nerede ne görev uygun gördüyse o görevi yapmaya her daim hazırız”
 
Merkez İlçe Başkanlığı makamının ne kadar büyük ve kutsal bir görev olduğunun farkındayım. Bu sorumluluk çerçevesinde ekibimle birlikte partimin bayrağını en yüksek noktaya dikmek için buradayız” diyerek sözlerine son verdi. 

Bu haber 894 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : ADEM GÜNGÖR

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com