07.07.2019
Artvin Belediyesi “7/24 Biz Buradayız” uygulaması ile halkın ihtiyaçlarına 7 gün 24 saat cevap veriyor.

 

Artvin Belediyesi ‘7/24 Biz Buradayız’ uygulamasına geçerek Belediye Hizmet Binası’nda bulunan nöbetçi amir ve personel ile 7 gün 24 saat boyunca mesai saatleri içinde yaptığı tüm işlemleri gerçekleştirebilecek. Bu kapsamda Yeni Mahalle, Çayağzı Mahallesi ve Valilik Binası önünde ki mesai saatleri için de hizmet veren tahsilât bürolarının faaliyetlerine son vererek faturamatik sistemine geçildi.

 

Faturamatikler; Çarşı Mahallesi, Yeni Mahalle ve Çayazğı Mahallesi’nde Hizmete Başladı
Artvin Belediyesi, tahsilât bürolarının faaliyetlerine son vermesinin ardından vatandaşlara 7-24 hizmet verebilmek için Faturamatikle işbirliği yaptı. Bu sayede vatandaşlar hafta sonları, öğlen arası ve akşamları da 22.00’a kadar güvenli, su kartı yükleme, kolay ve hızlı ödeme imkânı sağlandı. Fatrumatik bayileri yaptıkları işlem başına 1 TL hizmet bedeli alacaklardır.
 
Çarşı Mahallesinde İnönü Caddesi ve Dursun Acar Caddesi’nde bulunan Arifoğlu İletişim’de Yeni Mahalle’de; Edip Dinç Sokak’ta bulunan Marketim’de ve Çayağzı Mahallesi’nde Fevzi Çakmak Caddesi’nde bulunan Çayağzı iletişim Faturmatik bayileri olarak vatandaşlara hizmet vereceklerdir.

Bu haber 303 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : ARTVİN.BEL.TR

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com