02.07.2019
Yusufeli Belediyesi ilçe merkezine ve mahallelerinde altyapı çalışmalarına devam ediyor.

 

İLÇE MERKEZİ VE MAHALLELERİNE ASFALT ÇALIŞMASI

 
Yoğun trafik nedeniyle tahrip olan ilçe merkezine bağlı Kazım Karabekir Mahallesi-Suludere Mevkii’ne, Evren Mahallesi alt yoluna, Hamzet Köprübaşına, Sanayi Caddesi girişine ve Atölyeciler Caddesi beton köprü üstüne asfaltlama çalışması yapıldı.
 
ŞEHİT CANTÜRK KASAP PARKI’NIN KORKULUKLARI YENİLENDİ
 
İlçe merkezinde bulunan en kalabalık parklardan biri olan Şehit Cantürk Kasap Parkı’nın eskiyen korkuları yenilenerek daha güvenli hale getirildi.
 
ARIKLI MEVKİİ’NDE BULUNAN HALAT KÖPRÜNÜN ONARIMI YAPILDI
 
İlçe merkezine bağlı Arıklı mevkiinde bulunan halat köprünün onarımı yapılarak köprü yenilendi. Yaz ve kış aylarında yoğun olarak kullanılan halat köprünün eskiyen tahtaları yenilenerek vatandaşlarımız için daha güvenli hala getirildi.
 
Yusufeli Belediyesi sınırları içerisinde ihtiyacı olan her yere hizmet götürmeye devam edeceklerini söyleyen Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp AYTEKİN, “Yusufeli ilçe çevresinde oluşan yoğun trafik alt yapıya zarar veriyor. Ekiplerimiz, ilçe merkezi ve mahallerinde ihtiyacı olan bölgelerde çalışmaları devam ediyor.” dedi.
 

Bu haber 324 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : yusufeli.bel.tr

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com