11.06.2019
Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Kazım Karabekir Anadolu Lisesi’nin 2018-2019 eğitim yılı içerisinde mezun olan 12. sınıf öğrencileri için düzenlediği mezuniyet törenine katıldı.

 

Başkan Elçin, Artvin’in ilk lisesi olan ve 1969-1970 Eğitim ve Öğretim yılında Kurtuluş Savaşı Doğu Cephesi Komutanlarından Kazım Karabekir Paşa’nın bölgede sevilen bir tarihi kişilik olmasından dolayı ismini alan“Artvin Kazım Karabekir Lisesi”nin mezuniyet törenine katılarak mezun olan 95 öğrenci ve ailelerinin mezuniyet sevincine ortak oldu.

 

Kazım Karabekir Anadolu Lisesi’nin bahçesinde gerçekleşen mezuniyet töreni; saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Mezuniyet töreni öğrencilerin hazırlamış oldukları çeşitli etkinliklerin ve öğretmenlerin konuşmalarının ardından mezun olan öğrencilere Başkan Elçin ve öğretmenlerin temsili diplomaları vermesiyle ve kep atma töreniyle hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

Bu haber 700 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : artvin.bel.tr

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com