05.06.2019
Bizler, Girişimci Artvin kadınlarının birlikte kurduğu S.S.Artvin Kadın Girişimciler Turizm Geliştirme ve İşletme Kooperatifi olarak 2013 yılından beri Artvin´e değer katmaya, istihdama katkı sunmaya gayret ediyoruz.

 

Artvin´in mutfak kültürü ve lezzetini sadece Artvin´e değil, Artvin dışında yaşayan değerli hemşerilerimizle birlikte yaşatmaya çalışıyoruz.

 

Özel günlerinizde, toplantılarınızda bayramlarda tatlılarımızla, baklava, silor, erişte ev makarnamızla lezzet konuğunuz olmak için bütün olumsuzluklara rağmen ayakta durmak ve bu görevi yerine getirmek için yaklaşık 7 yıldır sizlerleyiz.
 
İlimizi birçok önemli organizasyonlarda il dışında ulusal ve uluslararası festivallerde başarıyla temsil etmenin gururunu yaşadık. Başladığımız bu yolda daha büyük başarılar için sizlerin desteğiyle çalışmaya devam edeceğiz.
 
Ramazan Bayramı’nızı kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum.
S.S.Artvin Kadın Girişimciler Turizm Geliştirme ve İşletme Kooperatifi Yönetim Kurulu Adına
 
Başkan Hatice Nur Ersöz

Bu haber 507 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : SAMİ ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com