05.06.2019
Bayramlar, dargınlıkların bitirildiği, dostlukların pekiştiği, dayanışma ve yardımlaşmanın zirveye çıktığı müstesna günlerdir. Bugünlerde toplumun dezavantajlı guruplarını unutmayalım.

 

Onlarla da bayramlaşalım, hal ve hatırlarını soralım. Unutmayalım ki hepimiz, tüm toplum potansiyel engelli adayıyız. Empati kuralım, kendimizi onların yerine koyalım. Bir engellinin sizinle gülmesi, sizinle konuşması size tarifini yapamayacağınız bir mutluluk verir. Hele de bayramlarda onları unutmadığımızda mutlulukları katlanır.

 

Bu Ramazan Bayramı’nda yanınızda, mahallenizde tanıdığınız engelli ailelerini ziyaret edelim. Ramazan Bayramı’nızı kutluyor, nice bayramlarda hep birlikte bayram tadında bir yaşam diliyoruz.
 
ARTVİN ENGELLİLER DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

Bu haber 333 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : SAMİ ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com