10.05.2019
Yaşamak Sanat, Birlikte Yaşamak İse Büyük Sanattır

 

Artvin Makine Mühendisleri Odası’nın düzenlemiş olduğu geleneksel birlik beraberlik ve dayanışma iftar yemeğinde makine mühendisleri bir araya geldi.

 
Davetlilere hitap eden Artvin Makine Mühendisleri Odası Başkanı Şener KAYA, Ramazan ayının önemi ve mahiyeti hakkında konuşmasını yaparken sözlerine şöyle devam etti.
 
‘’Artvin Makina Mühendisleri Odası olarak, düzenlemiş olduğumuz ve geleneksel hale gelen, Birlik Beraberlik ve Dayanışma iftar yemeğimize hepiniz hoş geldiniz’’ dedi.
 
Şener KAYA, konuşmasında en çok birlik beraberliğe değinerek;
Ramazan ayı vesilesiyle buluşmak, görüşmek, hasret, gidermek ve Ramazan ayının ulviliğini birlikte kutlamak için bugün burada bir araya gelmiş bulunmaktayız.  Birlik ve beraberliğimizin, katlanarak devam etmesine vesile olması için bu tür etkinliklere ihtiyaç duymaktayız.  Yaşamak sanat, birlikte yaşamak ise büyük sanattır. Bizlerde bugün burada, bu sanat örneğini sergilemiş olduk.
 
Ramazan ayının ülkemize, milletimize hayırlı olmasını temenni ederek, davetlilere katıldıkları için teşekkür ederek, sözlerine son verdi.
 
İftar yemeğine, Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Artvin İl Müftüsü Hasan Güneş, Artvin Esnaf Sanatkârlar Odalar Birliği Başkanı Hakkı Seyhan, Makine Mühendisleri Odası Trabzon Şube Başkanı Fulya Bankoğlu, bütün kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşların temsilcileri,  mühendisler ve çok sayıda misafirin katılımıyla program gerçekleşti.
 

 

Bu haber 776 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com