09.05.2019
Artvin’den Ekrem İmamoğlu’na destek devam ediyor. Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, İmamoğlu’na yapılanın büyük haksızlık olduğunu söyledi. 23 Haziran’da yapılacak İBB seçimlerinde Sayın Ekrem İmamoğlu’na başarılar diliyorum. İstanbul’da ikamet edip 31 Mart’ta orada oy kullanan hemşerilerimiz varsa, onların İstanbul ulaşımlarıyla ilgili bir çok STK ve ulaşım şirketleri sponsor olduklarını açıklıyor.” Dedi.

 

Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar’da yaptığı açıklamada”, Sayın Ekrem İmamoğlu’na destek vermek amacıyla biz de Şavşat’ta olup 31 Mart’ta İstanbul’da oy kullanan hemşerilerimizi tespit ediyoruz. Biliyorsunuz bahar aylarında Şavşat’a geliyorlar. Tekrar gitmeleri gerekecek. 23 Haziran’da yapılacak seçimlerde oy kullanacak yaklaşık 30-40 kişi tespit ettik. Elbette ki Sayın Ekrem İmamoğlu’nun yanındayız. Demokrasinin, halkın iradesinin yanındayız.” Dedi.

 

Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir,” Sayın İmamoğlu bizim için çok özel bir insandır, özel bir başkandır. Biliyorsunuz Ardanuç Belediyesi’nin kardeş belediyesi Beylikdüzü Belediyesi’dir. Sayın İmamoğlu’da bizim kardeş belediye başkanımızdı. Şimdi İBB Başkanı. Ancak seçimin iptal edilmesiyle yeniden seçime gidiliyor. Ben yapılan haksızlığa en güzel cevabı İstanbul halkı oylarıyla verecek.” Dedi.
 
YAPILAN BİR AFİŞTE İSE KIZGIN BOĞALAR ARTVİN CADDELERİNDE!
 
Sevgili İstanbullular;
 
Kafkasör Festivali’nde güreşecek boğalarımız, 23 Haziran günü Artvin caddelerinde başıboş gezecekleri için tehlike arz etmektedir. Can güvenliğiniz için 24 Haziran’dan sonra doğacak Güneş ile Artvin’e bekleriz… #HerŞeyÇokGüzelOlacak.” İfadeleri kullanıldı.

 

Bu haber 414 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : SAMİ ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com