08.05.2019
Kemalpaşa Belediyesi Mayıs ayı Belediye Meclis toplantısını 7 Mayıs 2019 tarihinde yaptı. Başkan Ergül Akçiçek Başkanlığında yapılan toplantıda Mayıs ayı gündem maddeleri görüşüldü.

 

2 saat süren toplantın ardından yapımı devam eden Derin Deşarj İnşaat Sahası’na giden Belediye Başkanı Akçiçek ve Belediye Meclis üyeleri, burada inşaat yetkililerinden son durum hakkında bilgi aldı.

 

Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, kısa bir açıklama yaptı. Kemalpaşa´nın hızla gelişmekte olan ve çok önemli noktada bulunan yeni ve çok güzel, çok özel bir ilçedir. Adını Türkiye Cumhuriyeti´nin kurucusundan alan Kemalpaşa´da birlikte çalışarak, belirlediğimiz hedefe doğru birlikte çalışarak gidiyoruz.
 
Bugün, Belediye Meclis toplantımızı gerçekleştirdik. Ardından yapımı devam eden Derin Deşarj İnşaat’ını hep birlikte ziyaret ederek, son durum hakkında bilgi aldık.
 
Kemalpaşa Sınır ilçe, Sarp Kapısı ilçemizin sınırları içinde. Dolayısıyla burası 24 saat trafik açısından hareketli olan bir ilçe. Biz, bu hareketliliği, bu çok önemli avantajı nasıl daha çok değerlendirebiliriz? Siyasetten uzak, siyaset üstü bir anlayışla hep birlikte nasıl bir çalışma yapabiliriz.
 
Biz, Kemalpaşa halkı ile STK´larımızla, siyasi parti temsilcileriyle, kamuyla birlikte Kemalpaşa´yı konuşmaya, çalışmaya devam ediyoruz. Burası Türkiye´nin vitrinidir. Vitrin ne kadar düzenli, güzel ve ilgi çekici olursa o dükkân o kadar çok hareketli olur. Gelen giden çok olur. Dediğim gibi burada 24 saat TIR, otobüs ve diğer araç trafiği var. Biz Kemalpaşa´yı direk geçip gidilen yer değil de mutlaka uğranılması gereken bir ilçe olmak istiyoruz.
 
Çalışmalarımızı, düşüncelerimizi, projelerimizi siz basın aracılığı ile Kemalpaşa halkına açıklamaya, bilgi vermeye devam edeceğiz. Biz henüz çok yeni bir ilçeyiz, Dolayısıyla daha yapacak çok işimiz var. Gürcistan´a, Orta Asya’ya, Uzak Asya´ya, Dünya’ya açılan kapı olan Kemalpaşa´yı dünyanın tanıdığı bir yaşam merkezi haline getirme hedefimize doğru hep birlikte yürüyoruz. Bunu adım adım birlikte başaracağız.” dedi.

Bu haber 292 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : SAMİ ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com