13.04.2019
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Genel Meclis 1. Sıra adayı Zafer Gülenç Artvin Adliyesi’nden mazbatasını aldı.

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Genel Meclisi 1. Sıra adayı olan Zafer Gülenç, büyük oy oranıyla meclise girdi. Yoğun bir seçim dönemi geçiren Gülen, ev ev, kapı kapı dolaşarak nasıl bir meclis üyesi olacağını vatandaşlar aktarmıştı.

 

Cumhuriyet Halk Partisi 1. Sıra adayı olarak meclise giren Gülenç, Artvin Adliyesi’ne giderek seçim kurulundan mazbatasını aldı. Kendisine oy veren vermeyen bütün seçmenlere seslenen Gülenç teşekkürlerini ifade etti.
 
Gülenç ,”Seçim süresince başarılı çalışmalar gerçekleştirdik. Bizler köylü milletin efendisidir ilkesiyle bu yola baş koyduk. Köylerde yaşayan vatandaşlarımızın ne eksikleri ne arzuları varsa bunları mecliste dile getirip yapılması için gerekli takipleri sürdüreceğiz” dedi.

Bu haber 378 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : SAMİ ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 1 )
Başarılar
Zafer kardeşim seni tebrik eder, sağlık ve esenlikler dilerim.
Sabit Murat Gökçen -- 15.04.2019 14:14
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com