13.04.2019
Coşkun Sigorta Acente Sahibi Coşkun Öztürk, Artvin Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü programı öğrencileriyle “sigortacılık” hakkında düzenlenen söyleşiye katıldı.

 

Artvin ve ilçelerinde uzun yıllardır sigortacılık sektöründe faaliyet sürdüren Coşkun Öztürk bu kez bilgi birikimlerini Artvin Çoruh Üniversitesi öğrenciliyle paylaştı.

 

Artvin Çoruh Üniversitesi Meslek Yüksekokulu’nun talebi üzerine ilimizde uzun süredir faaliyet sürdüren Sigorta Acentesi Coşkun Öztürk, Bankacılık ve Sigortacılık Programı öğrencileriyle bir araya geldi. İlimiz merkez ve ilçelerinde sigortacılık sektöründe sigorta acentesi olarak yaklaşık 16 yıldır faaliyetlerini sürdüren Coşkun Sigorta Acentesi sahibi Coşkun Öztürk, yıllardır yaşadığı bilgileri ve tecrübelerini öğrencilere aktardı.
 
Oldukça verimli gecen söyleşide öğrenciler akıllarında kalan birçok soruyu Öztürk’e yöneltti. Dönem boyunca birçok kez tekrarlanacak olan eğitimler, öğrenciler tarafından büyük ilgi gördü.
 
Üniversite öğrencilerine sigortacılık sektörünü anlatan Öztürk, “16 yıldır sigortacılık faaliyetiyle uğraşmaktayım. Tecrübelerimizi üniversite öğrencileriyle paylaşmak güzeldi. Bana ne zaman görev düşerse her zaman hazır olduğumu buradan sizin aracılığınızla da belirtmek isterim.”dedi.

Bu haber 240 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : SAMİ ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com