10.04.2019
Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından girişimcilik kültürünün geliştirilmesi maksadıyla oluşturulan kadın ve genç girişimciler kurulları, il koordinatörü ticaret ve sanayi odaları bünyesinde çalışmalarına başladı.

 

İl Koordinatörlüğü Artvin Ticaret ve Sanayi Odası (ARTSO) ev sahipliğinde TOBB Artvin Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyeleri ile başkanlık seçimi tamamlanan kurulların ilk toplantıları, ARTSO Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt başkanlığında gerçekleştirildi.


Toplantılara, TOBB Artvin Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) İcra Komitesi Başkanı Hatice Nur Ersöz, TOBB Artvin Genç Girişimciler Kurulu (GGK) İcra Komitesi Başkanı Hakan Arslan, kurul ve icra komitesi üyeleri katıldı.

TOBB Artvin KGK ve GGK başkanları kısa ağırlıklı olarak tanışma ve kaynaşma amacıyla yapılan ilk toplantıda kurul üyelerine birlikte çalışarak girişimciliğe sağlayabilecekleri katkılardan bahsettiler. Kurulların çalışma usul ve esaslarına ilişkin bilgilendirmesi yapılan toplantıda ARTSO Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt, girişimci kurullarının, ilin, bölgenin ve ülkenin ekonomik gelişmesinde katkı sağlayabilecek çok önemli bir unsur olduğunu belirterek iyi dileklerini paylaştı.

Bu haber 336 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : SAMİ ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com