08.04.2019
Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin’e, DİSK/Genel İş Sendikası Artvin İl Temsilcisi Selim Bilgin ve Genel İş Sendikasına üye belediye çalışanları, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

 

Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşen ziyarette; DİSK Artvin İl Temsilcisi Selim Bilgin, Başkan Elçin’e, kırmızı DİSK atkısı hediye ettikten sonra yaptığı açıklamada şunları söyledi:

 

Bilgin: “İş arkadaşlarınız olarak dün olduğu gibi bugün de yarın da fedakârca çalışmaya devam edeceğiz ve size seçim öncesinde de güvendiğimiz gibi şimdi de güveniyoruz. 5 yıl boyunca 7/24 emrindeyiz. Belediye Başkanlığınızın hayırlı olmasını diliyoruz.” dedi.
 
Başkan Elçin; “ Seçim öncesi ne söz verdiysek onları adım adım yapacağız. İmkânlarımız el vermediyse bunu da imkânlarımız şu sebeplerden ötürü el veremedi diye paylaşacağız. Şuan taşeronda çalışan işçilerimizin maaşları belediye kasamızda para olmadığından ödenmedi verdiğim talimat şudur. Belediye çalışanlarının paraları ödenene kadar kimseye para ödenmeyecek. Endişe de etmeyin. Söylediğimiz sendikal hakları zaman içinde beraber yapacağız. Geçiş döneminde farklı işler yaparsanız bunlara bir şey demeyin. Farklı bir şey düşünmeyin. Belediye işçisi olarak sabah işe gelirken mutlu akşam eve giderken huzurlu olmanız için 5 yıl boyunca canla başla çalışacağım. Dedikodulara kafayı takmayın. Yaptığınız işleri de düzgün yapmanızı rica ediyorum. Ziyaretiniz için teşekkür ediyorum.” dedi.

Bu haber 428 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : artvin.bel.tr

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com