07.03.2019
ARTSO meslek gruplarıyla istişare toplantılarına devam ediyor.

 

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası (ARTSO) üyelerine mesleki ve sektörel sorunlarının tespit edilip ilgili makamlara bildirilmesi için meslek 1.2.3.4. ve 5. Meslek gruplarına yönelik istişare toplantısı yapıldı.

 

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası (ARTSO) ilimizde hizmet veren iş dünyası ve meslek gruplarına yönelik sorunların giderilmesi amaçlı çalışmalara devam ediyor.
 
Son olarak oda üyelerinin mesleki ve sekteröl sorunlarının tespiti ve yapılan çalışma sonrası sorunların bir rapor şeklinde ilgili makamlara bildirilmesi için Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda meslek grubu üyelerine yönelik istişare toplantılarının ilki 1. 2. 3. 4. Ve 5. Meslek gruplarına yönelik yapıldı.
Oda Meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıya ARTSO Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Kurt ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
 
Kurt, burada yaptığı konuşmasında,” ilimiz meslek gruplarını ve temsilcilerini oda yönetimi olarak oldukça önemsediklerini ifade ederek, meslek gruplarımızın sorunlarını yakinen bilmek ve gerekli makamlara bunu aktarmak üzere sorunları birinci ağızdan duymak istedik.
 
Bu anlamda oldukça verimli bir toplantı olduğu kanaatindeyiz. Çünkü sorunlar varsa biliyoruz ki mutlak suretle çözümleri de var. Onun için konuşmalıyız, Fikirlerimizi ortaya koymalıyız.” dedi. Konuşmanın ardından katılan üyeler sorun ve dileklerini dile getirmesinin ardından toplantı sona erdi.
 
 

Bu haber 285 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : SAMİ ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com