06.02.2019
CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Artvin’e mesaj gönderdi. Sesli video çekimiyle gönderdiği mesaj Belediye Başkan Adayları tanıtım toplantısında yayınlandı.

 

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu mesajında şunları söyledi;” Artvin merhaba başarılar sizinle olsun. Artvin hak ettiği bir yönetime kavuşacak. Değerli başkan adaylarımıza ve İl ilçe örgütüne tüm Artvin halkına buradan selam olsun. İstanbul’daki kazanım sizin de başarınız olacak, göreceksiniz. Göreceksiniz Artvin bu seçimde kazanacak. ”dedi.

 

Ekrem İmamoğlu,2016 yılında Artvin’e gelmiş bir dizi ziyarette bulunmuştu. Atatepe’de bulunan dünyanın en büyük Atatürk Heykeli’ne yürüyerek çıktı. Buzlanma ve kar nedeniyle araçlar çıkamayınca, O zaman Beylikdüzü Belediye Başkanı olan İmamoğlu, araçlar çıkamıyorsa yürüyeceğiz diyerek yaya olarak Atatepe’ye çıktı. Burada cep telefonu ile canlı yayın yaparak yüzbinlerce tıklanma ile büyük bir tanıtım yapmıştı.

Bu haber 531 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : SAMİ ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com