04.02.2019
Artvin Dere Mahallesi Sakinlerinden Gökhan Çelik mahallesine daha iyi hizmet verebilmek için muhtarlık için adaylığını açıkladı.

 

Uzun süredir ev ziyaretlerinde bulunan genç muhtar adayı, kapısını çaldığı mahalle sakinlerine neden aday olduğunu ve projelerinden bahsetti.

 

Mart 2019’da yapılacak Yerel Seçimler için mahalle ve köy muhtarlıkları da kıyasıya rekabet yarışı başladı. Artvin Merkez’in en büyük mahallelerinden biri olan Dere Mahallesi muhtarlığı için iddialı bir isim adaylığını açıkladı. Mahalle sakinlerinden Gökhan Çelik, yaşadığı mahallesine daha iyi hizmet vermek için aday olduğunu söyledi. Uzun yıllardır Dere Mahallesi’nde ikamet eden genç muhtar adayı evli ve iki çocuk babası. Kendisinin bu mahallede ikamet ettiğini ifade eden Çelik,”Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde Dere Mahallesi’nden muhtar adayıyım” dedi.
 
Muhtarlık öylesine yapılacak bir iş değildir. Çok önemli bir görevdir diyen Çelik,” Genç olduğum için bütün enerjimi ve tecrübemi muhtarlık işleriyle kullanacağım. Dere Mahallesi şehrimizin önemli mahalleleri arasında başı çekmektedir. Ben de ve azalarımla, yaşadığımız bu güzel mahalleyi daha huzurlu bir hale getirmek için bu yarışta varız dedik”.
 
Uzun zamandır ev ev, kapı kapı, dolaştığını ifade eden Çelik, mahalle sakinlerine neden aday olduğumu ve neler yapmak istediğimi tek tek aktardım. Genellikle güzel tepkiler aldığını söyleyen Çelik, inanıyorum Dere Mahallesi sakinleri tercihlerini benden yana kullanacak ve mahallemiz hak ettiği hizmeti alacak dedi.
 
Kişilik olarak yapmak istediğim işin peşini bırakmam, muhtarlık sürecimde böyle olacaktır. Mahallemizde yapılması gereken hangi hizmet varsa tespit edilecek ve gerekli mercilerle diyalog kurulacak. O hizmet yapılana kadar ben inatla o kurumun kapından ayrılmayacağım” dedi.
Ben Dere Mahallesi’nde oturan hemşerilerimize en derin saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Birçok arkadaşımız muhtarlık için adaylıklarını açıkladı ve daha açıklayacak olan arda kaşlarımız olacaktır. Ben hepsine başarılar diliyorum diyerek sözlerini tamamladı.
 

Bu haber 576 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : ADEM GÜNGÖR

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com