09.01.2019
Ardanuç Engelliler Derneği kurulduğu günden beri aktif olarak her yıl proje yaparak engellilere yönelik etkinliklerini yapmaya devam ediyor.

 

Dernek Başkanı Gönül İstanbullu: “Bu yıl ahşap boyama üzerine açılan kurs devam ediyor. İŞ-kur Halk Eğitimi ve Ardanuç Engelliler Derneği paydaşlığında açtık. 4 ay sürecek kurs hediyelik ahşap eşya yapım kursudur. 17 kişi katılıyor. Kurs eğitmenliğini ise Münevver Aydın Hocamız yapıyor. Dernek olarak biz de sürekli olarak dernekte bulunuyoruz.

 

İş-Kur ve Halk Eğitimi’ne teşekkür ediyoruz. Ardanuç’ta engellilerimize yönelik meslek edindirme ve sosyal sorumluluk projesi kapsamında birçok kurs açtık. Engelli kardeşlerimiz bu kurslarla hem meslek öğrendiler, hem de sosyalleşmiş oldular. Bizim dernek sosyal tesislerimiz engellilerimizle, halkın buluştuğu çok güzel bir adres oldu. 4 ay sonra kurs bitiminde açacağımız yıl sonu etkinliğimizle sergide buluşmak dileğiyle, şimdiden davetlimizsiniz. Kursiyerlerimize başarılar diliyoruz. ”dedi.

Bu haber 384 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : SAMİ ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com