31.12.2018
S.S. 33 Nolu Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Remzi Yıldız, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Yıldız, mesajında dolmuş esnafının kısa tarihçesini, yaptığı hizmeti ve arkadaşlarının işlerine gösterdiği hassasiyetinden dolayı teşekkür etti. Yıldız yılbaşı mesajında şu ifadelere yer verdi;
 
 “Saygıdeğer Artvin halkı,2018 yılını da artık uğurluyoruz. 2019 yılına giriyoruz. Biz, S.S. 33 Nolu Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi olarak sizlere 1990’lı yıllardan beri aralıksız, en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz.
 
SABAHIN 07.00’INDAN  GECENİN
23.30’UNA KADAR HİZMET VERİYORUZ
 
Kooperatifimiz 32 üyeden oluşuyor. Dolmuşçular Kooperatifi olarak sabah 07’den gece 23.30’a kadar Artvin halkına toplu taşıma hizmeti sunmaktadır.
 
Malumunuzdur ki Artvin’in coğrafi zor bir coğrafyadır. İlimizin nüfusu az olmasına rağmen ulaşım yönünden toplu taşımanın en kalitesini ve diğer illere nazaran en düşük ücretle yapmaktayız. Türkiye’nin dört bir yanını gezerek, dolmuş hizmetlerinin nasıl verildiğini yerinde gördük.
 
“1990’LARDA BAŞLADIĞIMIZ İLK GÜNKÜ GİBİ”
 
Şunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki 33 Nolu Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi ilk günden itibaren çalışma disiplinini hiç bozmamış, bir gün olsun işini aksatmamış, vatandaşı asla mağdur etmemiştir. Bundan sonra da aynı titizlik içinde bunu gönülden rahatlıkla söyleyebilirim ki, Türkiye’nin en istikrarlı, planlı, programlı ve asla taviz vermeyen disiplin içinde işini yapan kooperatifiz. Bu vesileyle ben başkan olarak tüm arkadaşlarımı tebrik ediyor, huzurunuzda teşekkür ediyorum.
 
“ MEMLEKETE HİZMET VERENLER BAŞTACIMIZDIR.”
 
Artık yeni bir yıla başlangıç yapıyoruz. 2019 yılı herkesin istediği, arzu ettiği yıl olsun. Artvin için, ülkemiz için, milletimiz için huzur, mutluluk ve sağlık yılı olsun. Artvinli olmak nasıl ki çok büyük ayrıcalıktır, aynı şekilde bu saklı kentte yaşamak büyük bir sorumluluk ve fedakârlıktır. Çünkü bu memlekete kim hizmet ediyorsa, taş üstüne taş koyuyorsa, bu cennete kim değer katıyorsa o bizim baş tacımızdır.
 
“32 ARKADAŞIMIZA GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM.”
 
Bu bağlamda 32 üye arkadaşımız Artvin için sabahın 07’sinden akşamın 23.30’una kadar en güzel şekilde insanımıza hizmet verdiği için, halkımızın memnuniyetini sağladığı için çok teşekkür ediyorum, 2019 yılının hepimize sağlık, mutluluk ve esenlikler getirmesini gönülden diliyor, bu vesileyle Artvin’in sorunlarını dile getiren, çözüm önerilerini sunan, haberlerimizi sayfalarına taşıyan ve halkımıza bilgi sunan Artvin’e büyük bir fedakârlıkla hizmet veren yerel ve ulusal basınımıza da ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.
 

Bu haber 426 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : SAMİ ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com