31.12.2018
CHP Artvin Belediye Başkan Adayı Demirhan Elçin, yeni yılla ilgili bir mesaj yayınladı. Elçin mesajında şu ifadelere yer verdi;

 

 “Acısı, tatlısıyla bir yılı daha geride bıraktık. 2018 yılını uğurlarken 2019 yılının tüm insanlığa, ülkemize Artvin´imize aslında tüm dünyamıza, yaklaşık 8 milyar insana sevgi, huzur ve mutluluk getirsin istiyorum. Eğer dünya tablosuna bir bütün olarak bakacaksak önce insan temelinde, doğa ve yaşam alanlarının korumak ve gelecek kuşaklara yaşanabilir bir dünya bırakmak zorundayız.

Bunu Artvin özeline indirgediğimizde 2019 yılında yaşanabilir bir kentte yaşayan mutlu insanların şehri Artvin olmak istiyoruz. Bunun için hangi görüşten olursak olalım, Artvin ortak paydasında buluşacağız. Hep birlikte havası, suyu, toprağıyla,, kültürü, sanatı, insanıyla, yaylaları, vadileri, ormanları ve dağlarıyla Şair Behçet Kemal Çağlar’ı büyüleyen “Göğe Komşu Topraklar” olan Artvin yine Türkiye’nin en güvenli, en mutlu kenti olacağız.
 
2019 yılı, keşke dememek için hayallerimizi yaşayacağımız bir yıl olsun. Yeni yıl Artvin´e huzur, mutluluk, kardeşlik, dostluk, sevgi getirsin.
 
2019 Yılı Artvin´in yılı olacaktır.2019 yılı Artvin´de yerel yönetimlerde değişimin yılıdır. 2019- 31 Mart´tan sonra Artvin kazanacaktır. Buna inancımız sonsuzdur. Bu vesile ile tüm Artvinli hemşerilerimin yeni yılını kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.”
 
DEMİRHAN ELÇİN
CHP ARTVİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

Bu haber 372 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : SAMİ ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com