31.12.2018
Artvin Valisi Yılmaz Doruk, 2019 yılı için bir kutlama mesajı paylaştı. Doruk mesajında şu ifadelere yer verdi;

 

Değerli Artvinliler,

2018 yılını geride bırakıyor, yeni ümitler ve beklentilerle 2019 yılına giriyoruz. 2019 yılının milletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ederim.
 
Göreve başladığım günden itibaren ilçelerimiz ve köylerimizde ziyaretler gerçekleştirerek vatandaşlarımızla kucaklaşmanın, hasbihal etmenin gayreti içinde olduk. İnşallah yeni yılda da ülkemiz ve milletimizin geleceği için şehrimize ve ülkemize hizmetkâr olmaya devam edeceğiz.
 
Yeni bir yıl, yeni bir başlangıç, yeni bir umut demektir. Her yeni yıl, canlanan umutların, özlemlerin, beklentilerin, mutlu yarınların habercisidir. Milletçe, üzüntü ve sevinçleriyle bir yıla daha veda edip, umut ve beklentilerle dolu yeni bir yıla girmenin mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz. 2019 yılının ülkemize, milletimize ve dünyaya barış, huzur ve refah getirmesini temenni ediyor, toplumsal hayatımızda daima sağduyunun, hoşgörünün, kardeşliğin, sevgi ve saygının hâkim olmasını diliyorum.
 
Bu duygu ve düşüncelerle tüm Artvinli vatandaşlarımızın yeni yılını en içten duygularımla kutluyor, ailenizle, sevdiklerinizle, barış, sağlık ve refah içinde huzurlu bir yıl geçirmenizi temenni ediyor, hepinizi sevgiyle, saygıyla selamlıyorum.

Bu haber 222 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : avbm

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com