01.12.2018
Artvin çok değerli bir evladını daha yitirdi. Yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayan Artvin’in çok sevdiği evladı Uğur Çakmak (59) 1 Aralık 2018 tarihinde Bursa'da tedavi gördüğü Ali Osman Sönmez Onkoloji Hastanesi’nde hayata gözlerini yumdu.

 

 

Artvin’in köklü esnaflarından Merhum Foto Ali Çakmak’ın oğlu Mustafa Çakmak,Hayri Çakmak , Ayfer Bekçi ve İnci Çakmak'ın  kardeşi, Remzi Şahin’in damadı, 08 Haber Gazetesi ve Radyo 08 Fm’in İmtiyaz Sahibi Gazeteci Sedat Varan’ın bacanağı olan Uğur Çakmak için 2 Aralık 2018 Pazar günü görev yaptığı Bursa TEV Hayri Tokaman Lisesi’nde saat 13.30’da tören yapılacak. 59 yaşında hayata veda eden Uğur Çakmak müdür yardımcılığı görevi yapmaktaydı.

 

Merhum Uğur Çakmak 2 Aralık Pazar günü Bursa Kükürtlü Mah. Süleyman Çelebi Camii’nde öğle namazına (12.45) müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Hürriyet Mezarlığı’nda (Buski Karşısında) defnedilecek. 38 yılık öğretmen olan Uğur Çakmak Leyla Çakmak ile evli ve  Onur adında bir çocuk sahibiydi.
 
Merhuma Allah’tan Rahmet, Çakmak ailesine sabırlar diliyoruz. Ruhu şad, mekânı cennet olsun.

 

Bu haber 723 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : HATİCE NUR ERSÖZ

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com