29.11.2018
Artvin Valiliğince D.S.İ. 26. Bölge Müdürlüğünde Artvin Merkez Mahalleleri ve Merkeze Bağlı Köy Muhtarlarının Katıldığı “Muhtarlar Toplantısı” gerçekleştirildi.

 

 

Toplantıda, Merkez Mahalleleri ve Merkeze bağlı toplam 43 Köy Muhtarının sorun ve talepleri dinlendi, sorun  ve taleplere ilişkin ilgili kurumlara gereken talimatlar verildi.

Toplantıda konuşan Artvin Valisi Yılmaz Doruk:
 
“Sizlerle bir araya gelip mahalle ve köylerin sorunları ve bu sorunların çözümü için burada bir toplantı  düzenledik. Bizler muhtarlarımızı önemsiyoruz. Hepinizi tanımak ve bilgi alışverişinde bulunmak için bir araya  geldik. Köylerimizin genel sıkıntılarının farkındayız bunların çözüme kavuşturulması için elimizden geleni   
yapacağız” şeklinde konuştu.
 
Toplantıya Vali Doruk’un yanı sıra Artvin Belediye Başkan Yardımcısı Zafer İnce, İl Emniyet Müdürü Mehmet  Selvi, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Bahtiyar Yılmaz, D.S.İ. 26. Bölge Müdürü Celal Tokalak, İl  Müdürleri ve Muhtarlar katıldı.

 

Bu haber 998 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : AVBM

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com