28.11.2018
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İsrafil Kışla Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

 

Yedi yıl Ak Parti Artvin Milletvekilli olarak hizmet yapan sonra yayınlanan kararname ile Cumhurbaşkanı Başdanışmanı olarak ataması yapılan İsrafil Kışla’yı Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Seçkin Kurt, Meclis Başkanı İrfan Yıldırım, Başkan Yardımcısı Sedat Ali Öktem ve yönetim kurulu üyesi Bayram Özcan tarafından hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Yapılan ziyarette Artvin’e yapılan kamu yatırımları ve buradan sonra yapılacaklar konusunda fikir alış verişinde bulunuldu.
 
Yapılan ziyaret sonrası bir açıklama yapan İsrafil Kışla, “ Yedi yıl iktidar partisi milletvekili olarak onurlu bir görevin hakkını vermeye ve Artvinliye yakışır bir şekilde çalıştık. Dün olduğu gibi bugünde Artvin’in sorunlarını çözüm noktasında elimizden geleni yapacağız. İlçelerimizin eğitim sağlık ve ulaşım noktalarında hangi ilçenin ne sorunu varsa çözüldü. Ulaşım noktasında çalışmalarımız devam ediyor. Bütün ilçelerimize çok ciddi yatırımlar yapıldı. Artvin’de STK ile organize ve koordineli bir şekilde çalıştık. Bugün Artvin Ticaret ve Sanayi Odası ziyaretimize gelmişler. Buradan sonra hep birlikte hizmete devam edeceğiz. Çok teşekkür ediyorum.” dedi.
 
ARTVİN’DE BAYRAM HAVASI
 
Artvin Milletvekili olarak çok önemli hizmetlerde bulunan İsrafil Kışla’nın Cumhurbaşkanı Başdanışmanı olarak göreve getirilmesi Artvin’de bayram havası estirdi. Özellikle Eğitim, sağlık ve ulaşım konusunda Artvin ve ilçelerinde çok önemli hizmetlere imza atan İsrafil Kışla’yı makamında ziyaret eden Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Seçkin Kurt ve yönetim kurulu üyeleri yapmış oldukları bu ziyaretten memnun ayrıldılar.
 
Başkan Seçkin Kurt, “Bu yeni görevinde Artvin’i onurlandıran Sayın Vekilimize yeni görevinde başarılar diliyoruz. Artvin’in sorunlarını Cumhurbaşkanı Başdanışmanımız Sayın İsrafil Kışla’ya ilettik. Artvin’de ticari potansiyelin artırılması konularında çok önemli fikir alış verişinde bulunduk. Ayrıca Sarp Sınır Kapısı ve Murat’lı kapıları ve ulaşım konusunda Arhavi’den Şavşat’a bütün ilçelerimizin sorunlarının çözümü noktasında ne gerekiyorsa şu ana kadar yapıldı yapılmayanlar ve devam edenler ise bir ana önce bitirileceği konusunda söz aldık. Artvin’i sık sık ziyaret etmesi konusunda davetlerimiz oldu. Tekrar yeni görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

Bu haber 524 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : NURBAY USTA

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 1 )
Köyümun sorunu
Şavşat çayağzı köyünün yıllarca kullanmış olduğu köy değirmeni sayın israfil kışla döneminde satış yapıldı biz sorunu kendisine ilettiğimizde de hiç ilgilenmedi hizmet böyle olur herhalde.
 tamer kılıç -- 02.12.2018 19:47
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com