27.11.2018
Artvin Belediyespor Basketbol Takımı Artvin Valisi Yılmaz Doruk’a “hayırlı olsun” ziyareti gerçekleştirdi.

 

Artvin Belediyespor Onursal Başkanı Mehmet Kocatepe, Kulüp Başkanı Zafer İnce, Genel Menajer Uğur Delikanlı ve Basketbol Takımı oyuncuları Artvin Valisi Yılmaz Doruk’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak takım hakkında bilgi verip mücadele ettikleri Basketbol 1. Ligi’ndeki maçlara davet ettiler.

 

Vali Doruk bu nazik ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine şöyle devam etti:
“Artvin gibi küçük bir şehrin salon sporu olan Basketbolda 1. Lig’de olmasından dolayı mutluyum. Basket takımımız şehrimizin marka değerini artıracaktır ve şehirde ki gençleri spora yönlendiren bir lokomotif spor dalı olacaktır.” dedi.
 
Ziyarette konuşan Artvin Belediye Spor Onursal Başkanı Mehmet Kocatepe Basket camiasında artık Artvin’in de bir yeri olduğunu ve bu takımın Artvin’in turizm elçisi olduğunu ifade ederek şunları belirtti:
 
“Basketbol camiasında Artvin Belediyespor’un bir yeri var. Takımımız şehrimizle bütünleşmiş bir durumda ve her yıl üstüne koya koya gidiyor. 1. Lig’e 4 yıllık kısa bir süre içerisinde çıktık. Hedefimiz olan Süper Lig’e de çıkacağımıza inanıyorum. Aynı zamanda Artvin Belediyespor şehrimizi farklı illerde tanıtıyor oyuncularımız farklı yerlerden geliyor ve kültürümüzü o yerlere götürüyor yani takımımız şehrimizin turizm elçisi konumundadır” dedi.
 
Ziyaret, Başkan Kocatepe ve Kaptan Gökhan Karabayık tarafından Vali Doruk’a, ismi yazılı Artvin Belediyespor forması hediye etmesi ile son buldu. 

Bu haber 369 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : avbm

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com