07.11.2018
Hopaport tüm departmanları ile birlikte “kan acil değil, sürekli ihtiyaçtır” kampanyasına destek verdi.

 

Türk Kızılay’ı ülke genelinde devam eden “Kan Acil Değil Sürekli İhtiyaçtır” kampanyası kapsamında kan toplamaya devam ediyor.

 

Türk Kızılay’ı bu defa da ülkemizin önemli limanları arasında yer alan Hopaport’ta kan topladı. Genel Müdür Meriç Burçin Özer dâhil olmak üzere tüm departmanlarda çalışan personelden “Kan verme prosedürlerine uyan personel ve saha çalışanları da kan vererek kampanyaya destek verdiler.
 
Hopaport İdare Binası önünde kan toplama aracında görevli Dr. Sami Yıldızhan kampanya hakkında bilgi vererek Hopaport’a verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti. İlk olarak Hopaport Genel Müdürü Meriç Burçin Özer kan bağışında bulundu. Hemşireler Murat Vardal ve Pınar Kolözcan tarafından kan alma işlemi tamamlaması ardından Genel Müdür Özer Teşekkür etti. Özer Hopaport’un sosyal sorumluluk içeren bu tür kampanyalara her zaman destek verdiğini ve vermeye devam ettiğini ifade ederek Türk Kızılay’ına ve Hopaport’a gelen görevlilere teşekkür etti.
 
Hopaport’ta aksam saat 17’ye kadar devam eden Kan toplama kampanyasında çalışanlarda yoğun ilgi gösterdi.
 
GÜMRÜKÇÜLERDEN DE KAN TOPLAMA KAMPANYASINA DESTEK
 
Hopaport Liman Sahası’ndaki kan toplama kampanyasına Kaçkar Gümrük Bölge Müdürü Osman Göllüce ve Hopa Gümrük Müdürü Atilla Karataş’ta katılarak kan toplama aracına kadar gelip kan verdiler.
 
Türk Kızılay’ı kan toplama aracında görevli Dr. Sami Yıldızhan kan toplama kampanyası sonrası yaptığı açıklamada Hopaport’un verdiği desteğin kendileri açısından çok önemli olduğunu, kampanyaya katılan ve destek veren Genel Müdür Meriç Burçin Özer, Kaçkar Gümrük Bölge Müdürü Osman Göllüce, Gümrük Müdürü Atilla Karataş ve tüm Hopaport çalışanlarına ve kampanya organizasyonunu gerçekleştiren İnsan Kaynakları Müdürü Turan Kılıç’a teşekkür ederek “Vatandaşlarımız şunu iyi bilsinler ki kan acil ihtiyaç değil, sürekli ihtiyaçtır. Bir gün hepimizin ihtiyacı olabilir. Hopa’ya geldiğimiz her zaman Hopa halkıda bugün burada Hopaport’un gösterdiği duyarlılığı gösteriyor ve bu da bizleri çok sevindiriyor” dedi.

Bu haber 269 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : HAYATİ AKBAŞ

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com