09.10.2018
Yusufeli yeni yerleşim yeri imar planında çıkan ek alanların değerlendirilmesi yapıldı.

 Yüksel Proje’den Mimar Özgür MACİT ve Şehir Plancısı Yalçın DEMİRTAŞ ve Yeni Yerleşim Şube Müdürü Okan Şahin CEZLAN’ın önce Yusufeli Belediyesi’ni ziyaret ederek imar planı ile ilgili Başkan Eyüp AYTEKİN’in değerlendirmesini aldılar. Daha sonra Fen İşleri Müdürü İbrahim ÖZDEMİR’in de dahil olduğu ekip yeni yerleşim yeri Şube Müdürlüğü’nde çalışmalar yapıp alan incelemelerinde bulundular.

 
Ortaya çıkan alanlarda inceleme ve değerlendirmelerde bulunan heyet daha sonra 1. Bölge’de temel kazıları ve 3. Bölge’de yapılan konutlarda incelemelerde bulundular. Konuyla ilgili değerlendirme yapan Başkan AYTEKİN, “Gelinen nokta çok önemli ve güzel şeyler yaptık. Herkesin güzel katkıları oldu, arkadaşların çalışmaları için teşekkür ediyorum. bugün açısından da ticaret alanları, kamu yapılarının genel dağılımı, konut alanları, yapılan konutların durumlarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunduk.” dedi.
 
Ankara’da gelen heyet yaptığı incelemeler ve değerlendirmeler sonrası ilçeden ayrıldı. 

Bu haber 1083 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : YUSUFELİ.BEL.TR

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com