03.10.2018
2018-2019 sezonunda Türkiye Basketbol 1. Ligi’nde mücadele edecek olan Artvin Belediyespor Artvin Çoruh Üniversitesi Spor Salonu’nda Samsun Büyükşehir Anakentspor ile oynadığı iki hazırlık maçından da parkeden galibiyetle ayrıldı.

 Artvin Belediyespor 12 Ekim’de başlayacak olan Türkiye Basketbol 1. Ligi hazırlıkları kapsamında 2 Ekim Çarşamba günü ve 3 Ekim Perşembe günü Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor ile Artvin Çoruh Üniversitesi Spor Salonu’nda 2 hazırlık maçı oynadı. Hazırlık maçlarının ikisinden de 72-67 ve 81-73’lük skorlar parkeden galip ayrılan taraf Artvin Belediyespor oldu.

Artvin Boğalarını hazırlık maçlarının ikisinde de yalnız bırakmayan Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, ligi sallayacak takım kurduklarını söyleyerek sözlerine şöyle devam etti:
 
Başkan Kocatepe: ”Takımımız yavaş yavaş birbirini tanımaya başladı ve takım olma yolunda bayağı ilerlemiş durumda federasyon kupası maçlarında da gördük ki daha hazır olmamasına rağmen kupayı alan Mamak Belediyesi Yeni Mamak Spor’a son saniyede maçı kaybettik. Bu sezon maça gelen taraftarlarımız parkeden galipte ayrılsak mağlupta ayrılsak basketbol seyir zevkini sonuna kadar yaşayacaklardır.” dedi. 

Bu haber 422 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : FATİH TÜYSÜZ

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com