03.10.2018
Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Yüksek İstişare Kurulu ikinci toplantısına HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer, lojistik uzmanı ve HOPAPORT Lojistik Danışmanı Atilla Yıldıztekin’de katıldı.

 Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Yüksek İstişare Kurulu ikinci toplantısı Kurul Başkanı Osman Akyürek başkanlığında gerçekleştirildi. Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıya HOPAPORT Genel Müdürü ve kurulu üyesi Meriç Burçin Özer, HOPAPORT Lojistik Danışmanı Atilla Yıldıztekin’de katılırken, Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı’nda 11 gündem maddesi görüşüldü.

  
2019-2023 Hopa TSO Stratejik Plan ve Sektörel Master Planların hazırlanması, 2. Lojistik Çalıştayı çalışmalarının değerlendirilmesi, Hopa tarihi hakkında kaynakların toparlanması ve kitap çalışması yapılması, sosyal medyanın etkin kullanımı konusunda çalışma yapılması, Hopa TSO Binası’nda çağrı merkezi açılarak istihdama katkı sağlanması, Hopa yemek kültürü ile ilgili kitap çalışması yapılması, oda bünyesinde konferans ve seminerler düzenlenmesi, kadın istihdamın artırılması konusunda proje çalışması yapılması, çevre konusunda çalışma yapılması, yat ve yelken kulübü çalışmaları değerlendirilmesi ve Denizcilik Meslek Lisesi açılması konusunda çalışmalar yapılması görüşüldü.
 
Kurul üyeleri gündem maddelerini değerlendirerek çalışmalar için takvim belirledi. Kurulun üç ay sonra tekrar toplanmasına, gerçekleştirilen faaliyetleri durumunu değerlendirmesine karar verildi. 
 

Bu haber 256 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : HAYATİ AKBAŞ

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com