01.10.2018
Artvin Çevre Şehircilik Müdürlüğü karşısında Temel Okur ve Şevki Dengiz ortaklığında hizmet verecek olan Anka Cafe, Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe´nin katılımıyla hizmete açıldı.

 Aşağı Şehitlik Köyü eski Alabalık Restoran, yeni adıyla Doğa Restoran ve Düğün Salonu’nun yanında, Şehitlik Köyü asma Köprünün hemen yanı başında, Çoruh Nehri kenarında dizaynı ile oldukça dikkat çekici olan Anka Cafe görkemli bir tören ile hizmete açıldı. Açılışta konuşan Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin’in sürekli olarak geliştiğini ve bu bağlamda da birbirinden önemli mekânların hizmete girdiğini söyledi

“ANKA CAFE” BÖLGEYE YENİ BİR ENERJİ KATTI
 
Başkan Kocatepe, “Artvin sosyal, kültürel ve turizm alanında her geçen gün büyüyor. Her bölgemiz kendi cazibe merkezini oluşturuyor. Bu bağlamda Çayağzı Mahallesi ve Çoruh Nehri Bölgesi’nde de yeni ve prestijli mekânlarımız oluşuyor. Bu bağlamda da şimdi açılışını gerçekleştirdiğimiz “Anka Kafe” bölgeye yeni bir enerji hizmet kattı. Bu güzel mekânı hizmete sunan sahipleri Temel Okur ve Şevki Dengiz’ e iş yerlerinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Başkan Kocatepe, Artvin giriş köprüsü ve Mamazimda yolu üzerinde gerçekleştirilecek olan sporcu fabrikası, yürüyüş yolu ve çocuk oyun parkları ile bölgenin Artvin için prestij bölgelerinden biri olacağını vurguladı.
 
HİJYENİK ORTAMDA KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞIYLA
YEDİDEN YETMİŞE HERKESE MERHABA DİYORUZ
 
Anka Kafe sahiplerinden Gazeteci Temel Okur ise mekânın 7’den 70’e herkese hizmet veren, Çoruh Nehri kenarında kaliteli hizmet anlayışıyla huzurlu bir ortam sağladıklarını belirtti. Okur, “Anka Kafe olarak her zaman kaliteli hizmet anlayışıyla misafirlerimizi ağırlıyoruz. Çoruh nehrine sıfır olan mekânımızda huzurlu bir ortamda misafirlerimize hizmet veriyoruz. 7’den 70’e tüm misafirlerimizin aradığı her türlü hizmeti sunuyoruz. Ayrıca bünyemizde doğum günü, toplu yemekler ve çeşitli organizasyonlar ile de hizmetlerimize devam ediyoruz. Cafemizde sıcak soğuk içecekler, kahve çeşitleri, tost, hamburgerimizle halkımıza hizmet vereceğiz. Misyonumuz kalite, hijyen, güler yüz olacak.” dedi.
Anka Kafe’nin açılışına Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin Tarım İl Müdürü Dursun Okur, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Murat Cavunt, Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan, Artvin Faal Gazeteciler Derneği (AFGAD) Başkan Yardımcısı Sami Özçelik, basın camiası çalışanları ile çok sayıda vatandaş katıldı.
 
ŞEVKİ-DİLEK DENGİZ VE TEMEL OKUR’A BAŞARILAR DİLİYORUM
 
Anka Cafe’ye başarılar dileyen AFGAD Başkan Yardımcısı Sami Öçzelik,”Anka Cafe olmadan önce burada yıllarca hizmet veren Şevki Dengiz ve eşi Dilek Dengiz, gazeteci arkadaşımız Temel Okur ile birlikte hedeflerini daha da büyüterek 2 ortak bu muhteşem mekânı yaptılar. Gerçekten çok zor bir dönemde Artvin’e böylesine özel bir mekân kazandıran Temel Okur ve Şevki Dengiz’i kutluyor, başarılar diliyorum. Kendi imkânlarıyla hiçbir masraftan kaçınmayarak, aileli ya da damsız elit bir ortamda güvenilir, huzurlu bir mekân kazandırdılar. Hayırlı uğurlu olsun.”dedi.

Bu haber 667 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : SERDAR ÖZBAYRAK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com