27.09.2018
Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Slovakya - Trnava kentinde yapılan Gençler Grekoromen Güreş Dünya Şampiyonası’nda üçüncülük derecesi ile dönen eski Yusufeli Güreş Eğitim Merkezi Sporcusu Erkan Ergen’i altın ile ödüllendirdi.

 Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Slovakya - Trnava kentinde yapılan şampiyonada grekoromen stil 72 kiloda Japon rakibini 6-3 yenerek bronz madalya kazanan Erkan Ergen’i makamında kabul etti.

Başkan Kocatepe, Sporcu Ergen’i Türkiye’yi ve Artvin’i başarılı şekilde temsil edip Slovakya’da Türk Bayrağını dalgalandırdığı için tebrik etti. 
Kocatepe, eski bir güreş sporcusu olduğunu hatırlatarak güreş branşında ülkemizin çok iyi temsil edildiğini Artvinli bir sporcunun bu başarıya ortak olmasından dolayı gurur duyduğunu söyledi.
Ziyarette, Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim, Yusufeli Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Fatih Kırbıyık, Gençler Grekoromen Güreş Dünya Şampiyonası´ nda üçüncülük derecesi alan Erkan Ergen, sporcunun babası Hüseyin Ergen ve  dayısı güreş antrenörü Durmuş Yazıcı hazır bulundu.

Bu haber 329 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : FATİH TÜYSÜZ

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com