05.09.2018
Artvin’in ihtiyaç duyduğu baharat alanında hizmet verecek olan ‘Baharat Kervanı’ Mustafa Cebir tarafından hizmete açıldı.

 Çarşı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’nde hizmet verecek olan Baharat Kervan’ında; bitkisel yağlar, bitkisel çaylar, baharatlar, bakım şampuanları ve bitkisel kozmetik ürünlerinin satışına yer verecek.

Baharat Kervanı’nın açılışını yapan Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, her geçen gün büyüyen gelişen Artvin’de 4 yıl içersinde bugün 568’inci iş yerinin açılışını yaptığını söyleyerek işletme sahibine hayırlı uğurlu bereketli bol kazançlar diledi.
Kocatepe; “ Ülkemiz ekonomik açıdan zor günler geçirirken Mustafa kardeşimizin iş yeri açması yeni istihdam sağlaması Artvin’den dünyaya verilen en güzel cevaptır. Bu sadece bir ticaret değil aynı zamanda meydan okumaktır Türk ve Türkiye düşmanlarına” dedi
Konuşması ardından açılış kurdelesi kesen Başkan Kocatepe, işletmeyi gezerek alışveriş yaptı.
Açılışta Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin yanı sıra CHP Artvin İl Başkanı Ahmet Biber ve işletme sahibi Mustafa Cebir, ailesi ve davetliler katıldı.

Bu haber 666 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com