04.09.2018
MİNİK KARATECİLERDEN HOPAPORT’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ HOPAPORT’un spora verdiği destek meyvesini vermeye başladı.

 Bursa’da düzenlenen Türkiye İller Arası 12. Geleneksel Karate Turnuvası’nda; kyokushin karate dalında Hopa Gençler Birliği Spor Kulübü olarak toplam 10 sporcu ile katıldı. Müsabakalar neticesinde Hopalı karateciler gayretleri ve yoğun çalışmaları neticesi olarak turnuvadan dört 2.lik iki 3.lük alarak, Hopa adına bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğu ile Hopa’ya döndüler.

Karate Antrenörü Metin Ay “Bu faaliyette destekleri ile bizleri yalnız bırakmayan Hopa Kaymakamlığına, Hopa Belediye Başkanlığına, HOPAPORT Genel Müdürü Sayın Meriç Burçin Özer ve HOPAPORT Muhasebe Müdürü Sayın Oğuz Çapkınoğlu’na, Bursa’da bizleri turnuva sonrasında ağırlayarak ikramları ile onura eden, Artvinli iş insanı Hüseyin Özçelik ve oğlu Gökhan Özçelik’e, Hopa’da bize desteklerinden dolayı Gençlik Spor İlçe Müdürü Mehmet Zafer Yazıcı’ya, Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ali Akcan’a, değerli arkadaşım Güreş Antrenörü Yusuf Özdemir’e desteklerinden dolayı teşekkürlerimi bir borç bilirim. Sizin gibi değerli toplum ve kanaat önderleri oldukça bu gençlik her türlü zorluğu aşmasını bilecektir. Saygılarımla, iyi ki varsınız.“ dedi.
 
Turnuva sonucu 2’nci olan Mert Kırçiçek, Yağmur Özgenç, Filiz Aydın ve Nazlı Kibar ile 3’üncülük madalyası kazanana Sena Durmuş ve Sema Nur Oda Hopa’ya büyük sevinç yaşattılar.

Bu haber 236 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : HAYATİ AKBAŞ

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com