01.09.2018
3.LİG 1.Grupta mücadele edecek olan Artvin Hopaspor sezonun ilk karşılaşılmasını deplasmanda Kocaeli ekibi Körfezspor ile Cumartesi günü oynayacak.

 HAYDİ, ARTVİN HOPASPOR SEZONA 3 PUANLA BAŞLA

HOPA-3.LİG 1.Grupta mücadele edecek olan Artvin Hopa spor sezonun ilk karşılaşılmasını deplasmanda Kocaeli ekibi Körfezspor ile Cumartesi günü oynayacak.
Erzurum kampını tamamlayan ve transferlerle takımı güçlendiren Artvin Hopa spor takımı Kocaali’de kalacakları otele yerleştiler. Karşılaşmanın oynanacağı statta ilk antrenmanını yapan Artvin ekibi karşılaşma saatini beklemeye başladı.
Artvin Hopaspor Başkanı Mubin Çakmak ve Başkan Vekili Murat Balkaya ile Yönetim Kurulu üyelerininde Kocaeli’ne gelerek karşılaşmayı izleyip takıma moral destek verecekler. İstanbul-Adapazarı, Kocaeli-Yalova ve Bursa’dan da çok sayıda Artvin Hopaspor taraftarının da Körfez’e gelerek karşılaşmanın oynanacağı statta Artvin Hopaspor’a destek verecekleri öğrenildi.
Artvin Hopaspor Başkanı Mubin Çakmak zorlu bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ifade ederek “Yeni oluşan yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarımızla ayni geçen yıl olduğu gibi elimizi taşın altına bir kez daha soktuk. Teknik kadromuzu ve transfer komitemizi oluşturduk ve yeni bir kadro ortaya çıkardık. Lig uzun bir maraton. Biz bu karşılaşmada sahaya galibiyet için çıkıyoruz ama deplasmanda oynadığımızı da kimse unutmasın.
 TEK SEVDAMIZ MOR BEYAZ
Geçen sezon Türk futbol tarihinde ses getirecek şekilde birlik beraberlik örneği göstererek uzun yıllar sonunda profesyonel lige çıkarak beklenen mutluluğu hep beraber yaşamıştık. Profesyonel ligde; #teksevdamızmorbeyaz , #hedef 2.lig  Parolamızla sezonun ilk maçını Kocaeli Alparslan Türkeş Stadyumu’nda Körfezspor Kulübü ile oynayacağız. Artvin Hopaspor kulübü olarak tüm sportif faaliyetlerde galip gelenin daima sevgi ve barış olması dileklerimizle ezeli rakiplerimiz, ebedi dostlarımıza en içten Artvin Hopaspor sevgimizi paylaşıyoruz.
Biz bu sezon Türk spor kamuoyunun ve sporseverlerin gözünün üzerimizde olduğunu biliyor ve bu omzumuzdaki ağır sorumluluğumuzla her karşılaşmamızı taraftarımızla ve oynayacağımız futbolla takdir toplamaya devam edeceğiz. Bu anlamda Artvin Hopaspor taraftar gruplarımıza ve taraftarlarımıza da bu sorumluluğun gereklerini yapacaklarına inancımız tamdır” dedi.
Körfezspor ve Artvin Hopaspor arasında 1.9.2018 Cumartesi günü Kocaeli Alparslan Türkeş Stadyumu oynanacak karşılaşma saat 17.00’da başlayacak.

Bu haber 287 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : HAYATİ AKBAŞ

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com