01.09.2018
ARTVİN BELEDİYE SPOR’DA İMZA TÖRENİ 2018-2019 sezonunda Türkiye Basketbol 1. Ligi’nde mücadele edecek olan Artvin Belediye Spor Basketbol Takımı Onursal Başkan olan Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin makamında daha önce anlaşmaya vardığı baş antrenör Atalay Gemen ile sözleşme imzaladı.

 İmza töreninden konuşan Artvin Belediye Başkanı ve Kulüp Onursal Başkanı Kocatepe; ligi bilen başarılı bir koç ile sözleşme imzaladıklarını belirterek şunları söyledi: 

“Artvin Belediye Başkanlığına geldikten sonra kademeli olarak önce 3 Lig’e ardından 2.Lig’e sonra da 1. Lig’e çıktık. Artvin’de bir sporcunun isteyebileceği her ortam var sporcularımız taraftarımızın gönlünde taht kuracaklardır maç oynadıktan sonra şehrin sevgilisi olacaklardır.
Bu seneki hedefimiz olan Play- Off’lara taraftarımızın desteğiyle ve yeni hocamızın da takıma katkısıyla hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerleyeceğiz. 
Artvin’imize yakışan takımı oluşturduk ve taraftarlarımızı bu yıl basketbol şöleni yaşatacağız.” diye konuştu.
Çiçeği burnunda Baş Antrenör Atalay Gemen; 1 hafta gibi kısa süre içerisinde Artvin’de olduğunu belirterek: “Artvin insanı bizi sıcakkanlı bir şekilde karşıladı ve yaptığımız sohbetlerde sporu sevdiklerini dile getirdiler. Bu şehir anladığım kadarıyla sporla yaşıyor ve  kulüpte tesisleşme anlamında da çok iyi. Bizde sporla yaşayan bu şehrin takımını en iyi şekilde hazırlayarak seyir zevki veren oyunla hedeflenen Play Offl’ara sokacağız. Doğası sanki Cennetten bir köşe olan şehirde antrenörlük yapacağım için mutluyum. ” Dedi.
Artvin Belediyesi ile sözleşme imzalayan Atalay Gemen’in yardımcılığına ise Arda Harun Kaya ile Cihan Konuk getirildi.
İmza Töreninde; Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin Belediye Spor Başkanı Zafer İnce, Artvin Belediye Spor Başkanı Aydemir Akköy, Artvin Belediye Spor Genel Menejeri Uğur Delikanlı, Artvin Belediye Spor Yönetim Kurulu üyesi Celal Öztürk, Artvin Belediye Spor Basketbol Baş Antrenörü Atalay Gemen yardımcıları, Arda Harun Kaya, Cihan Konuk ve taraftar grubu olan Tayfa08 yer aldı.
İmza töreni çekilen toplu fotoğraf ile son buldu.

Bu haber 373 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : artvin beltr

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com