06.08.2018
ÇAMLIK MAHALLESİ’NE KADIN MUHTAR ADAYI 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimler yaklaşırken muhtar adayları da ortaya çıkmaya başladı. Artvin’in tanınmış simalarından Dilek Çoruh, “Seçim yarışında ben de varım.” dedi. Artvin’de çalışma hayatı içinde yer alan kadınların cesareti, göz dolduruyor. Uzun yıllar aktif çalışma hayatının içinde bulunan Muhtar adayı Dilek Çoruh, geçtiğimiz yıl Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. den emekli oldu.

 Emekli olmasına rağmen çalışma azmi bitmeyen Çoruh, güçlü iletişimi ve sorun çözmeye odaklı bir insan olarak Artvin için Çamlık Mahallesi için birçok şey yapabilirim diyerek muhtar adaylığını açıkladı.

Artvin’in sevilen ve sayılan simalarından olan Dilek Çoruh, kendi akraba ve mahallelilerinden gelen ‘aday ol!’ çağrılarına kayıtsız kalamadı.
Yüksel Çoruh ile evli olan Dilek Çoruh’un Deniz ve Demet adlarında 2 evladı bulunuyor. Adaylık kararını doğum gününde açıklayan Dilek Çoruh’a Radyo08-08HABER olarak biz de başarılar dileriz.
MAHALLE HAKKINDA:
Artvin Belediyesi hudutları içinde Merkez İlçeye bağlı 7 mahalle bulunuyor. Bunlar: Dere Mahallesi, Yeni Mahalle, Çamlık, Orta Mahalle, Çarşı Mahallesi ve Balcıoğlu Mahallesi. Çamlık Mahallesi’nin 24 Haziran Genel Seçimlerinde 3 bin seçmeni bulunuyordu. 

Bu haber 3992 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : 08HABER

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com