25.07.2018
AKYÜZ’DEN “AKŞENER OLMADAN ASLA!..” İyi Parti Artvin Kurucu İl Başkanı ve 1. Sıra Milletvekili adayı olan Filiz Akyüz’den önemli açıklama. İYİ Parti’nin Olağanüstü Kongre Kararı alması ve Akşener’in aday olmayacağı haberi İYİ Partilileri hareketlendirdi. Kimi partililer kendilerini Akşener’in evine zincirlerken, kimileri ise Akşener olmadan siyasete devam etmeyeceklerini ifade ediyor.

 Artvin İyi Parti Kurucu İl Başkanı ve 27. Dönem İyi Parti 1. Sıra adayı olan Filiz Akyüz yaptığı açıklamada Meral Akşener ile aktif siyasete girdiğini, Akşener olmadan siyasette yer almayacağını söyledi. Akyüz yaptığı açıklamada şunları söyledi;”Her insan kendisini vatansever olarak kabul eder. Ama bunu sözden eyleme dönüştürenlerin sayısı pek azdır.

Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener, gerçek bir vatanseverdir. En zor koşullar altında, kimseden korkmadan, çekinmeden, ülkenin en zor günlerinde taşın altına elini değil, gövdesini koyarak yola çıktı. Biz kendisine inandık, bu yolda bizde varız dedik. Onun için Türkiye’nin ilk teşkilatlanmasını Artvin olarak biz tamamladık.
Şunu hatırlatmam gerekiyor ki, bir insan olarak, bir kadın olarak, eski bir bakan ve siyasetçi olarak sayın genel başkanımıza yapılmadık hakaret, tehdit kalmadı. Bırakın kamuya ait tesisleri, özel tesisler bile çalışmaları için kullandırılmadı. Elektrikleri kesildi, yoluna çöp kamyonları çekildi. Ama o, hiçbir tehdide boyun eğmedi. Haksızlıkların karşısında dimdik durdu.
İYİ Parti seçimlere giremesin diye 24 Haziran’da asla yapılamaması gereken olağanüstü şartlarda, OHAL’da baskın seçim yapıldı. Bunu aşarak seçime giren İYİ Parti bunca engellemelere, haksızlıklara rağmen, TRT ve diğer TV’lerin gazetelerin açıkça sansürüne rağmen İYİ Parti meclise girerek önemli bir başarı elde etti.
Ülkemizin, kadınlarımızın, çocuklarımızın Meral Akşener’e çok ihtiyacı var. Sayın Akşener’in sözüyle, “Medeniyet Yolunun Taşlarını sadece Cesurlar Döşer.” Biz şunu çok iyi biliyoruz ki Meral Akşener, beraber yola çıktığı dava arkadaşlarını asla yarı yolda bırakmaz. “Halka hizmet Hak’ka hizmet” parolasıyla çıktığımız bu yolda Sayın Akşener’in sonuna kadar yanındayız, arkasındayız.”dedi.

Bu haber 427 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com