06.07.2018
Kafkasör Festivali Dünya Gündeminde Artvin Belediyesi, Uluslararası Kültür Turizm ve Sanat Festivali’nde #kafkasor2018 etiketi ve facebook üzerinden yaptığı canlı yayın ile dünya gündeminde yer aldı.

 Artvin Belediyesi tarafından bu yıl 38’incisi düzenlenen Uluslararası Kültür Turizm ve Sanat Festivali Artvin Belediyesinin 21 bin beğenisi olan resmi facebook sayfasından Kafkasör festivali kapsamında yer alan konserleri ve boğa güreşlerini canlı yayınladı. Yapılan canlı yayınları Rusya, Almanya, Amerika ve birçok ülkeden olmak üzere yaklaşık bir milyon kişi izledi. Festivalin en önemli ayağı olan boğa güreşlerini Kaçkar TV ve Çay TV izleyicilerine canlı aktardı.

Öz Çekim ile Rekoru Kırıldı
Kafkasör Festivalinin 4’üncü günü olan son günde saat 20.08’de Boğa güreşlerinin yapıldığı arenaya Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe inerek yaklaşık 30 bin kişi ile birlikte öz çekim yaptı. Öz çekim yapan başkan Kocatepe ve vatandaşları çektikleri özçekimleri #kafkasor2018 etiketi ile sosyal medya hesaplarından paylaşarak Artvin’in marka değeri olan Kafkasör Festivalini dünya gündemine taşıdılar.
Başkan Kocatepe, marka değeri Kafkasör Festivali’nde 30 bin kişiyle özçekim yaparak bir ilke imza attıklarını ve bunun bir özçekim rekoru olduğunu belirtti. 

Bu haber 607 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com