22.06.2018
İDEAL ARTVİN OTO EKSPERTİZ HİZMETE GİRDİ Artvin’de İdeal Oto Ekspertiz hizmete girdi. “2. Elde 1. Sınıf garanti” sloganıyla yola çıkan işletme görkemli bir açılış töreniyle ilimize hizmet vermeye başladı.

 İkinci el araç alırken daha güvenilir bir şekilde almanızı sağlayan ve son yıllarda oldukça yaygın hale gelen oto ekspertiz salonu ilimizde genç girişimci Anıl Ersöz tarafından faaliyete girdi. İdeal Artvin oto Ekspersiz ismiyle Sanayi sitesi E Blok No: 3’te hizmete başlayan işletmenin açılışı yoğun davetli katılımı eşliğinde yapıldı.

Açılışa CHP Artvin İl Başkanı Ahmet Biber, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Seçkin Kurt, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Demirhan Elçin, CHP İl Genel Meclis Üyesi Suat Kesen  ve davetliler katıldı.
İşletme sahibi Anıl Ersöz, daha güvenilir bir ortamda araç alım satımları yapılması konusunda büyük kolaylık sağlayacak işletme hakkında bilgi verdi. Daha sonra işletmenin açılışı gerçekleştirildi. Açılış kurdelesini kesen davetliler daha sonra işletmeyi gezdi. Bir ara ideal Artvin Oto Ekspertiz salonu ustaları uygulamalı olarak araç performanslarını gösterdi.
 2. Elde 1. Sınıf garanti sloganıyla yola çıkan işletme sahibi Anıl Ersöz, süspansiyon, iç-dış ekspertiz, Dyno test( motor performans), fren testi, yanal kayma testi, Alt üst, mekanik ekspertiz, Dosya ekspertiz, Ekspertiz girişi raporu, motor mekanik kontrolü kaporta boy kontörlü uygulamaları deneyimli usta kadrosuyla yaptıklarını ifade ederek, ikinci el araç alacaklara müjdeyi verdi.
Program ikramın ardından son buldu. 

Bu haber 805 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com