22.06.2018
NECDET AYDEMİR SONSUZLUĞA UĞURLANDI Artvin’in sevilen simalarından Sağlık İl Müdürlüğünden emekli bir dönem gazetecilik ve fotoğrafçılık da yapan Necdet Aydemir (55) 21 Haziran 2018 Perşembe günü Varlık Köyü’ndeki evinde kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

 Aydemir’in cenazesi Varaçkan (Varlık Köyü) Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Varlık Köyü mezarlığında sonsuzluğa uğurlandı. Aydemir’in cenazesine Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, CHP İl Başkanı Ahmet Biber, MHP İl Başkanı Serdar Kılınç, CHP Merkez Şİlçe Başkanı Cüneyt Öztürk, İyi Parti İl Başkanı Köksal İspirli, MHP 27. Dönem Artvin Milletvekili Adayı Okan Aktaş, MHP Merkez İlçe Başkanı Ekrem Kurt, MHP il Eski Başkanı Nedim Özer,  Artvin Faal Gazeteciler Derneği (AFGAD) Başkanı İsmet Başar, AFGAD Başkan Yardımcıları, gazeteciler Turan Şentürk, Sami Özçelik, Türkiye Kamu Sen Artvin İl Temsilcisi ve Türk Eğitim Sen Artvin Şubesi Başkanı İsrafil Bayrak, dost, akraba ve arkadaşları katıldı.

 Kalabalık bir cemaat ile sonsuzluğa uğurlanan Necdet Aydemir’in 55 yıllık kısa yaşamında kimseyi kırmadan, saygıyı ve sevgiyi her zaman yaşatan ve yaşayan bir insan olduğunu belirten dost, akraba ve arkadaşları; “Necdet Aydemir, Artvin’in güzel insanlarından birisiydi. Ölüm haktır. Ama çok ani oldu. Necdet Aydemirsiz bir Artvin’e alışmak zor olacak. Onun gönlü insan, doğa sevgisiyle dolu, uçsuz bucaksızdı. Dost olana, güzel olana, Artvin’i sevene, sahip çıkana gönül kapısı, köyü, evi her zaman açıktı. Allah Rahmet eylesin, Ruhu Şad, Mekânı cenneti olsun.”

Bu haber 1330 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 1 )
ALLAH RAHMET EYSIN
ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN AİLESİ VE YAKINLARINA ALLAH SABIRLAR VERSİN ÜZGÜNÜM
 CEMAL KESKİN -- 25.06.2018 16:10
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56 - 212 70 71
E-Posta: radyo08@hotmail.com