08.06.2018
ARTVİN FEN LİSESİ BİRLİKTE İFTAR AÇTI Artvin Fen Lisesi iftar programında buluştu. Okul Müdürü Erdoğan Öztürk, Okul Aile Birliği Başkanı Yüksel Karakurt, Okul Aile Birliği üyeleri, öğretmenler veliler ve öğrencilerde katıldı.

 Varyant Restorant’ta bir araya gelen Fen Lisesi iftarı açtıktan sonra, çay sohbeti gerçekleştirdi. Okul Müdürü Erdoğan Öztürk, birlikte açtıkları iftardan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek;” Bu akşam Okul Aile Birliğimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve öğrencilerimizle birlikte, bir arada iftarımızı açtık. Gerçekten çok büyük bir mutluluk duydum. Artvin Fen Lisesi hedefini zirve olarak belirlemiş, Artvin’in en önemli vitrinidir. Bu başarı birlikte çalışma ile oluyor. Bu akşam Okul Aile Birliği Başkanımız, Okul Aile Birliği üyeleri, öğretmenlerimiz, velilerimiz az sayıda da olsa öğrencilerimizle bir aradayız.
12. SINIFLARIMIZ MEZUN OLDU. ÜNİVERSİTE SINAVI ÖNCESİ 15 GÜNLÜK BİR KURS AÇTIK
Bu yıl 12. sınıflarımız sınava girecek. Onlara yönelik 15 günlük yoğunlaştırılmış kurs açacağız. Bunun için öğretmenlerimiz, öğrencilerimizin yanında olacak. Ben öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum. 12. sınıf öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyorum. Onların başarısı bizim en büyük ödülümüz olacak. Biz sevgili öğrencilerimizle gurur duyuyoruz.” dedi.
ARTVİN FEN LİSESİ AİLESİ BU AKŞAM BİR ARADAYIZ
Okul Aile Birliği Başkanı Yüksel Karakurt,” Artvin Fen Lisesi olarak birlikte iftarımızı açtık. Biz Okul Aile Birliği olarak, okul idaremiz ve öğretmenlerimizle, eşimiz, çocuklarımızla birlikte Artvin Fen Lisesi ailesi bir arada olmanın mutluluğunu yaşadık. Biz okul İle Birliği olarak 3 yıldır okulumuzun başarısı için bize düşen görevi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Bunu okul idaremizle, öğretmenlerimizle, öğrencilerimizle birlikte yapıyoruz. Bu yıl 12. sınıflarımız sınava girecek. Onlara başarılar diliyorum.” dedi.
Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Dilek Alkan,” Bu yıl benim kızım okulu bitirdi. Benim Fen Lisesi Okul Aile Birliği Üyeliğim de artık bitti. Artvin Fen Lisesi’nin Alkan ailesi olarak bizde çok önemli bir yeri var. Kızım şimdi üniversite sınavına girecek. Ben Fen Lisesi 12. sınıflarımıza ve diğer okullardan mezun olmuş bütün öğrencilerimize başarılar diliyorum. 4 yıl boyunca Okul Aile Birliği’nde çalıştığım arkadaşlarıma, okul idarecilerimize, öğretmenlerimize, memurlarımıza, mutfaktaki aşçımıza kadar tüm personelimize çok teşekkür ediyorum. " dedi.

Bu haber 1460 kez okundu.

Yazan :
Kaynak :

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com