03.06.2018
ARTVİN SES SEYAHAT ARTVİNLİLERLE İFTAR’DA BULUŞTU Artvin Ses Seyahat, çalışanlarına ve davetlilere iftar yemeği verdi. Artvin Grand Hotel’de verilen iftara gelen davetlileri Yönetim kurulu Başkanı Hüseyin Bilir, Yönetim kurulu üyeleri Turan Yelken, Mehmet Bilir, Birkan Usta, kaptanlar ve çalışanlar karşıladı. 2 otobüs Artvin Grand Hotel’in kapısına çekildi.

 Artvin Ses Seyahat yöneticileri, kaptanları ve çalışanları, günün anısına burada aile fotoğrafı çekindi. Grand Artvin Hotel Restoran da verilen iftar yemeğine, Adalet ve Kalkınma Partisi 27. Önem Artvin Milletvekili 1. Sıra Adayı Erkan Balta, ARTSO Başkanı Seçkin Kurt, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Dilberoğlu, ARTSO Meclis Başkanı İrfan Yıldırım, AFGAD Başkanı İsmet Başar ve davetliler ve firma çalışanları katıldı. Artvin Ses Seyahat ile ilgili slayt gösterisi yapıldı.
İftar öncesi çalışanlara yönelik kısa bir bilgilendirme çalışması ve durum değerlendirilmesi yapıldı. Artvin Ses Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Bilir, iftara katılan davetlilere teşekkür etti. Bilir, “Artvin Ses Seyahat olarak Ramazan ayında çalışanlarımızla, kaptanlarımızla ve siz değerli dostlarımızla birlikte iftar sofrasında buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu bir iftar daveti. Böyle bir gecede fazla söze gerek yok. Geldiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim.” dedi.
ARTVİN SES SEYAHAT 18 NİSAN 2010 YILINDA TÖRENLE AÇILDI.
O GÜN AÇILIŞA DAİR ÇIKAN HABERLERDE ŞU İFADELER YER ALDI
Bundan tam 8 yıl önce Artvin´de yeni bir otobüs firması açıldı. “Artvin Ses Seyhat” adı verilen otobüs firmasının açılışını Türkiye´nin en büyük otobüs ve nakliye firmalarından biri olan Ulusoy Seyahat, Nakliyat A.Ş´nin sahipleri Ali Osman Ulusoy ve Sefer Ulusoy yaptı
Artvin Otogar’ında yapılan açılışa Artvin Belediye Başkanı Dr. Emin Özgün, Artvin Ticaret Odası Başkanı Kurtul Özel, Şoförler Odası Başkanı Ahmet Alpaslan, İşadamı Ali Yücel Kurt ve Artvin halkı katıldı. Açılış öncesi bir konuşma yapan Artvin Belediye Başkanı Dr. Emin Özgün, yıllarca otobüs yolculuğu yaptığını belirterek en zor mesleklerden birinin otobüsçülük olduğunu söyledi. Başkan Özgün: “Bugün burada çok önemli misafirlerimiz var. Sayın Sefer Ulusoy, Sayın Ali Osman Ulusoy buradalar. Şoförler Odası başkanım burada, Artvin Ticaret Odası başkanım burada. Ben yıllarca otobüs yolculukları yaptım. Uzun yol yolculuğu gerçekten zordur. Otobüsçülük zor bir iştir. Artvin Ses zor bir işe girmiştir. Bol kazançlı, kazasız, belasız günler diliyorum. Ben Artvin Ses firmasını açan arkadaşlara başarılar diliyorum. Allah Utandırmasın” dedi.
ULUSOY; “ARTVİN OKUMA YAZMADA 1’NCİ İLDİ.”
Açılış töreninde konuşan Ali Osman Ulusoy ise: “Ben Artvin’e 50 yıl önce gelirdim. O zamanlar yollar bu kadar iyi değildi. Cankurtaran’da yollar asfalt değildi. Orada bir kaza oldu mu kesin ölümdü. Çok kazalar yaşandı. Şimdi yollar düzgün. Oradan geldik gördüm. Duyduğuma, öğrendiğime göre Cankurtaran Tüneli yapılacakmış. Bu tüneli hangi hükümet, hangi siyaset yaparsa yapsın bu çok büyük bir hizmettir. Artvin’in Şavşat’ı, Borçka’sı Murgul’u, Hopa’sı hepsi bizim ilçemiz. Artvinli çok değerli dostlarımız vardır. Artvin her yerde çok sevilen, tanınan Türkiye’nin en çok okuyan 1. iliydi. İkinci Elazığ, üçüncü İstanbul, dördüncü Trabzon olurdu. Şimdiki durumu bilmiyorum. Bütün bu özelliklerinden dolayı Artvin’i herkes bilir, sever ve sayar. Bu firmayı kuranlar uzun yıllar bizim müşterimizdi. Onları çok iyi tanırım. Firma kurmayı istediklerini bana iletince, ben onlara aranızda anlaşın, üçüncü bir firma olmasın dedim. Arkadaşlar biz anlaşamadık dediler. “Artvin Ses”’i kurdular. Ben şunu temenni ediyorum ki Artvin’e iyi hizmet edecekler. Tüm otobüsçüler olarak çeşitli kentlerde toplantılar yapacağız. Trakya’da toplantımız var. Kayseri’de Antep’te toplantımız var. Bu toplantılarda rekabeti önlemek için zaten bu pahalı akaryakıt şartları içinde otobüsçülük gerçekten çok zor. Şehre girerken etrafa baktım. Ben şehrin gelişmiş olduğuna bakmak için yoluna, çöpüne etrafına bakarım. Aşağıdan buraya kadar etrafa baktım. Bir tane çöp göremedim. Sayın başkana çok teşekkür ediyorum.
Konuşmaların ardından açılış kurdelesini Artvin Belediye Başkanı Dr. Emin Özgün. Ulusoylar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanları Ali Osman Ulusoy, Sefer Ulusoy beraberce kestiler. Artvin Ses yazıhanesinin açılışının ardından içeride hazırlanmış olan ikramlar sunuldu. Burada davetlilerle sohbet eden Ali Osman Ulusoy Ve Sefer Ulusoy Artvin’de bulunmanın memnuniyetini dile getirdiler. Artvin Belediye Başkanı Dr. Emin Özgün Ulusoyları bu yıl yapılacak olan Kafkasör festivaline özellikle davet etti.
Artvin Ses Otobüs işletmeciliğinin açılması ile ilgili açıklama yapan Artvin Ses firması Yönetim Kurulu yetkilileri firma hakkında şunları söylediler;
“ Biz Artvin Ses ile Otobüs işletmeciliğinde yeni bir anlayış, yeni bir uygulama ile yola çıkıyoruz. Kaliteli hizmeti sunabilmeniz için önce teknolojik yeni araçlara sahip olmak gerekiyor. Biz şlk adımımızı bu yönde attık. Müşterilerimiz en iyşi konforda, en rahat şekilde yolculuk yapabilmeli. Hizmeti araçlarımıza bindikten sonra gideceği yere kadar yaşayarak anlayabilmeli. Biz her zaman şunu söylüyoruz. “Memnuniyetinizi istediğinize, şikâyetinizi lütfen bize bildirin. Çünkü bizim vizyonumuzda şikâyete konu olacak hiçbir şeyin yeri yoktur. Bizim vitrinimiz memnuniyet ve hizmeti sergileyecek.
Açılışımızı onurlandıran Sayın Ali Osman Ulusoy ve Sefer Ulusoy’a gerçekten çok teşekkür ediyoruz. Onların İlimizi onurlandırmaları bizim içim gururdur. Biz sıfır kilometre ile yola çıktık. Gerek anlayışımızdaki yeniliklerle gerekse araçlarımızla sıfır kilometreden başlıyoruz. Müşterilerimiz bizim için önce konuğumuzdur. Konuğumuzu en güzel şekilde kusursuzca ağırlamak amacımızdır. İşte biz bu anlayışımız ile Artvin halkının hizmetine sunduğumuz Artvin Ses sizi sevdiklerinizle kavuşturmak için en ince datayı bile göz ardı etmeyecektir. İnşallah Artvin’in sesini Ankara- İstanbul- Bursa- Kocaeli, Sakarya Samsun, kısaca Artvinlilerin gideceği her yere götürmek için bugün yola çıkmış bulunuyor. Herkes şunu söylüyor. “Artvinli en iyisine layıktır. Biz bu sözü bugün gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Değerli müşterilerimize hayırlı yolculuklar diliyoruz.

Bu haber 1017 kez okundu.

Yazan :
Kaynak : Sami ÖZÇELİK

Bu Habere Yapılan Yorumlar ( 0 )
www.08haber.com
Anasayfa - Künye - Foto Galeri - Rehber - Üyelik - Ziyaretçi Defteri - BizeYazın - İletişim - Webtv - 08 Röportaj - Haber Slayt - Güncel - Politika - Eğitim - Röportaj - Yaşam - Sağlık - Magazin - Spor - Kültür - Sanat - Çevre - Ekonomi - Teknoloji - 08Tv Canlı Yayın
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. [All Rights Reserved] 08 Radyo Televizyon Yayıncılık ve Organizasyon A.Ş.'ye aittir.
Dere Mah. Halitpaşa Cad. No:45/2 - ARTVıN - Telefon: (466) 212 68 56
E-Posta: radyo08@hotmail.com